Новость

Главная > Пресс-центр > АТ «Банкомзв'язок» на благодійному аукціоні «Мисте...
АТ «Банкомзв'язок» на благодійному аукціоні «Мистецтво, що рятує», який був організований Ощадбанком
16 июля 2015

 

Практично 2 мільйони гривень зібрано в ході благодійного аукціону «Мистецтво, що рятує», організованого Ощадбанком спільно з ГО «Волонтерська Сотня», НКММК «Мистецький Арсенал» та агентством культурних ініціатив Art Management.

Виручені кошти будуть спрямовані на допомогу мирним жителям однієї з найбільш обстрілюваних точок України – Мар’їнки. Там перебувають 120 дітей та 20 важкохворих лежачих літніх людей. Вони щодня і щоночі дивляться смерті у вічі, але хочуть будь-що вижити. Їм украй потрібна допомога.

 


На доброчинному аукціоні були представлені незвичайні лоти – ящики для боєприпасів, перетворені п’ятнадцятьма відомими українськими художниками на скрині з унікальним розписом. Також на аукціоні можна було придбати ящики, розписані дітьми – вихованцями художніх шкіл та волонтерами.

Наша компанія без жодних коливань вирішила долучитись та прийняти участь у такий важливій, шляхетній справі.

Як зазначає перший заступник Директора Снігир Сергій Олексійович: «Нам одразу сподобався лот української художниці, Яни Сєдової «Метелик». Ідея автора близька, дійсно дуже хотілося б змін в нашій державі на краще. Саме ми українці, своєю присутністю, своєю щоденною плідною працею намагаємося зробити свій невеликий вклад.»

«Ящики від боєприпасів порожні. Це означає, що їх вміст був використаний за призначенням. Тепер вони перетворились на те, що зарадить біді. Допомогли цьому діти з художніх шкіл, які перетворили ящики з-під боєприпасів на витвори мистецтва. Маленькі художники абсолютно щиро виявили бажання допомогти тим, хто сьогодні знаходиться на лінії фронту. У проекті взяли участь волонтери та імениті митці. Рефлексії, які відображають те, що вони відчувають, можна побачити в їх творіннях. Усі зібрані на аукціоні кошти будуть передані дітям Мар’їнки», – зауважив голова правління Ощадбанку Андрій Пишний, організатор благодійного аукціону «Мистецтво, що рятує».

  

Більш детально можна ознайомитись на сторінці:

http://press.oschadnybank.com/na-dopomogu-dityam-mariyinky/