Історія компанії

1993

Заснування компанії «БАНКОМЗВ’ЯЗОК».

1994 – 1995

    Побудовано філіальну структуру з 5-ти філіалів з власним напрямком діяльності:
  • Філіал «Продторг» – торгівля рибними консервами. Згодом на орендованому обладнанні заводу  «Галактон» було відкрито лінію соків під торговельною маркою «Смак».
  • Філіал інформаційних технологій – продаж відомої на початку дев’яностих комп’ютерної техніки Apple, що в подальшому став основою для створення Відділу дистрибуції.
  • Філіал систем передачі даних – послуги зв’язку мережі Х 25, з якого пізніше було створено Департамент Систем передачі даних та Департамент телекомунікаційних систем.
  • Філіал програмних систем, що спеціалізується на розробці програмного забезпечення для Unix систем, першими розробками якого стали програмний комплекс «Учет и контроль» для ведення корпоративного бухгалтерського обліку та програмний комплекс для прикордонного паспортного контролю.
  • Філіал інвестиційний, що згодом переріс в Відділ банківських систем компанії «Банкомзв’язок», компанію Укркарт та Український професійний банк.

1996 – 1997

    Створено Відділ банківських систем на базі Філіалу інвестиційний; напрямком діяльності якого стало постачання банкоматів та обладнання для банків, розробка програмного забезпечення для POS-терміналів.
    Сформовано Департамент систем передачі даних на базі Філіалу систем передачі даних, головною розробкою та продуктом якого стала мережа bkc.net для надання послуг операторського радіозв’язку.
    Створено першу в Україні  базову станцію радіомережі  Х 25, головний клієнт – Українська Національна лотерея.
    Розпочато розробку програмного забезпечення для управлінського обліку великих підприємств та корпорацій «Облік» Філіалом програмних систем.

1998 -2001

    Інформаційні технології визначені як основний напрямок діяльності.
    У складі компанії працюють:
    • – Департамент систем передачі даних;

– Департамент дистрибуції;

– Департамент інформаційних технологій;

– Департамент програмних систем;

– Відділ банківських систем;

– Відділ корпоративних проектів.

    Виконано перше серійне впровадження системи паспортного контролю в 22 міжнародних пунктах пропуску через державний кордон України.
    Розширено напрямок продажу комп’ютерної техніки: додано периферійне устаткування, носії інформації та комплектуючі до ПК.
    Розпочато продаж обладнання для телекомунікацій та розширення абонентської бази, надаючи свої послуги охоронним підприємствам, які пропонують послуги пультової охорони.

2002 – 2005

    Реорганізовано Департамент програмних систем в два підрозділи:

–          Департамент систем управління підприємством, що зосереджується на розвитку, впровадженні та технічній підтримці програмного продукту «Облік», призначеного для автоматизації бухгалтерського та управлінського обліку великих підприємств та корпорацій;

    –          Департамент систем контролю та безпеки, що зосереджується на розвитку, впровадженні та технічній підтримці програмного-технічного комплексу «bkc-Кордон», призначеного для автоматизації контролю в пунктах пропуску через державний кордон.
    Відокремлено Департамент телекомунікаційних систем з Департаменту систем передачі, спеціалізацією якого стає розробка та впровадження телекомунікаційних рішень для корпоративних клієнтів.
    Об’єднано Департамент інформаційних технологій  з Відділом корпоративних проектів у Департамент інформаційно-аналітичних систем, який розробляє та виводить на ринок систему електронного документообігу «МастерDOC» та програмний продукт для муніципальних колцентрів.
    Отримано статус  офiцiйного дистриб’ютора 10 провідних світових виробників IT продукції.
    Створено Департамент будівництва та зв’язку, спеціалізацією якого стало будівництво магістральних ліній зв’язку.
    Впроваджено власне мобільне рішення АРМ «Інспектор» на базі ноутбуку для  пришвидшення  процедури оформлення пасажирів у пунктах пропуску та мобільних нарядів.
    Розроблено дві моделі зчитувачів паспортних документів з MRZ зоною: BKC PR-01 для стаціонарного застосування та  BKC PR-02 для мобільного застосування.
    Створено мобільне рішення на базі кишенькового комп’ютера (АРМ «Інспектор-К») для паспортного контролю пасажирів в потягах.
    Розпочато розробку нового програмного продукту «е-Інспектор», для адаптації повносторінкових сканерів паспортів в системі паспортного контролю bkc-Кордон.
    Започатковано напрямок технологічного контролю головною розробкою стає автоматична система контролю стану споруд (АСК ГТС) «Титан».
    Розроблено лінійку обладнання власного виробництва для (АСК ГТС) «Титан»: локальний концентратор, мультиплексор та щілиномір, та вперше встановлено на Каховській ГЕС.

2006 – 2007

    Компанія переїхала у власний офісний центр на 6 поверхів за адресою вул. Кирилівська, 69В.
    Здійснено атестацію вимірювальної електротехнічної лабораторії на базі компанії.
    Отримано статус офiцiйного дистриб’ютора бiльше 20 провідних світових виробників IT продукції та структурно відокремлено Департамент дистрибуції у самостiйну компанiю «БКС Дісті Центр», що протягом 6 наступних рокiв входить до 10 найкращих IT дистриб’юторів України.
    Впроваджено новий мобільний АРМ «Інспектор-К» на базі кишенькового комп’ютера на всіх залізничних пунктах пропуску.
    Проведено модернізацію робочих місць в пунктах пропуску міжнародного значення, які вже працювали на новій платформі з СПЗ «е-Інспектор»,  що давало змогу аналізувати бланк паспортного документу та його захисних елементів.
    Розроблено та запущено у виробництво новий прилад – стаціонарний програмно-апаратний комплекс для паспортного контролю КОНДОР.
    Модернізовано мобільне рішення на базі портативного ноутбука – створено новий програмний продукт «е-Інспектор/П».
    Створено СПЗ «Universal WebCam» для системи відеоспостереження з метою забезпечення ефективного контролю та створення єдиного централізованого пульту керування.
    Розроблено систему автоматичного контролю транспортних потоків «Спрут» та розпочато оснащення системою пунктів пропуску та застав.
    Впроваджено автоматичну систему контролю стану споруд (АСК ГТС) «Титан» на Каховській ГЕС.
    Розроблено мобільний комплекс контролю автотранспортного потоку «Патруль-М», який встановлювався на автомобілі ДПСУ і забезпечував взаємодію з інформаційними системами «Гарт» під час контролю «зеленого кордону».
    Розроблено  систему «Спрут» для розпізнавання державних номерних знаків автотранспортних засобів.

2008 – 2009

    Проведено сертифікацію системи менеджменту у відповідності до вимог ISO 9001:2001.
    Перейменовано  Відділ банківських систем у Департамент систем захищених транзакцій.
    Виконано поставку стаціонарних зчитувачів паспортів з біометричною функцією в Київський Міжнародний Аеропорт «Бориспіль», Кишинівський Міжнародний Аеропорт та до інших 13 пунктів пропуску на кордоні Молдови, встановлено обладнання та проведено пусконалагоджувальні роботи.
    Розроблено систему електронного документообігу на базі програмного продукту власної розробки «MasterDOC» та інформаційно-аналітичну систему для муніципальних служб з використанням програмного продукту власної розробки «БКС-Місто».

2010 – 2011

    Ресертифікована систему менеджменту згідно з вимогами ISO 9001: 2008.
    Відокремлено Департамент систем передачі даних в ТОВ «Радіоконнект».
    Реорганізовано Департамент систем управління підприємствами в ТОВ «Інститут Прикладних Систем і Технологій».
    Об’єднані Департамент систем контролю і безпеки, Департамент будівництва та зв’язку і Департамент телекомунікаційних систем в новий департамент – Департамент телекомунікаційних та спеціальних систем.
    Отримано генеральний підряд на будівництво автоматизованої системи контролю гідротехнічних споруд 4-х ГЕС Дніпровського та Дністровського каскадів, а саме: Канівської ГЕС, Дністровської ГЕС, Дніпровської ГЕС і Дніпродзержинської ГЕС.
    Розпочато впровадження автоматичної системи контролю стану споруд (АСК ГТС) «Титан» на Дністровській ГАЕС.
    Розроблено і впроваджено електронні карти для громадян України, облаштовані спеціальні турнікети для прискорення процесу оформлення пасажиропотоку в авіаційних пунктах пропуску. Такими комплексами оснащені всі аеропорти України.
    Впроваджено систему ІТС “Гарт-3» для автоматизації процесів ведення служби на всіх ділянках кордону України.
    Створено стаціонарний комплекс автотранспортного потоку «ФІЛІН», «Автоскан» для здійснення контролю швидкісного режиму і розпізнавання номерів транспортних засобів.
    Запроектовано, виконано монтаж і налагоджено слабкострумові системи гіпермаркету «Країна» і ТРЦ «Магеллан» (м.Харків).

2012 – 2013

    Модернізовано систему «bkc-КОРДОН»: розроблено нове програмне забезпечення “Програмний комплекс “Адміністратор Безпеки” для підвищення рівня безпеки при обробці інформації та розроблено та впроваджено систему  ПТР 90/180 для автоматичного підрахунку термінів перебування іноземців на території України.
    Розроблено новий мобільний пристрій К.BPT500 для зчитування і перевірки достовірності документів з метою ідентифікації осіб.
    Облаштовано та запущено систему паспортного контролю та відеоспостереження в новому терміналі «D» аеропорту «Бориспіль» та аеропорту «Київ» (Жуляни) в рамках проведення Чемпіонату Європи з футболу – «Євро-2012.
    Розпочато впровадження  на Канівській ГЕС автоматичної системи контролю просторових зміщень, що забезпечує безперервне спостереження за просторовими зміщеннями гребель, дамб, мостів, будинків та інших споруд.
    Розроблено автоматичну систему гідрометеорологічного моніторингу  та автоматизовано перші гідрологічні пости в Івано-Франківській та Тернопільській областях з метою автоматичного моніторингу гідрологічної та метеорологічної ситуації контрольованої території.
    Впроваджено автоматичну систему сейсмічного моніторингу  на майданчику Рівненської АЕС для автоматичного інструментального моніторингу сейсмічних коливань земної кори території контрольованих об’єктів.
    Запроектовано, а пізніше збудовано систему АСК ГСТ «Титан» на Шульбінській ГЕС та Усть-Каменогорській ГЕС Казахстану.
    Впроваджено комплексну інформаційно-аналітичну систему забезпечення  надання безоплатної правової допомоги Координаційного центру Міністерства юстиції України в 24 областях України, Києві, Сімферополі та Севастополі.
    Виконано монтажні на пусконалагоджувальні  роботи  системи цифрового відеоспостереження у відділеннях банку «ПроКредит Банк» по всій Україні.

2014

    Розроблено вперше в Україні рухомий мобільний програмно-технічний комплекс (на базі мікроавтобусу) для організації паспортного контролю без територіальної прив’язки для Державної прикордонної служби України.
    На зміну АРМ «Інспектор-К» розроблено мобільний термінал BPT500М з новим спеціальним програмним забезпеченням «e-InspectorPro», який використовується в залізничних пунктах пропуску.
    Створено спеціальний програмний модуль для забезпечення доступу до баз даних Інтерполу та запущено підсистему «on-line» перевірки осіб і транспортних засобів, які перетинають кордон, по базам даних Інтерполу.
    Впроваджено автоматичну систему контролю стану споруд (АСК ГТС) «Титан» на Київській ГЕС, Кременчуцькій ГЕС, Дніпровській ГЕС, Канівській ГЕС, Дністровській ГЕС-1. Проект реалізовано за фінансування Світового банку. В рамках проекту також були створені Центри безпеки станційного рівня та обладнаний Центр безпеки каскадного рівня на базі офісу ПАТ «Укргідроенерго» в м.Вишгород.
    Розпочато розробку і випробування геотермального теплового насосу.
    Здійснено поставку обладнання в рамках проекту  Європейської Комісії: «Постачання обладнання безпеки та зв’язку для пунктів тимчасового перебування (ПТП) та пунктів тимчасового тримання  (ПТТ) нелегальних мігрантів в Україні».
    Розроблено проектно-кошторисну документацію «Технічне переоснащення комплексної автоматизованої системи безпеки Банкнотної фабрики, Монетного Двору, першої та другої режимних зон Банкнотно-монетного двору Національного банку України».

2015

    Реорганізовано Департамент телекомунікаційних і спеціальних систем в 5 департаментів:
  •  Департамент систем прикордонного контролю
  •  Департамент комплексних систем безпеки
  •  Департамент систем технологічного моніторингу
  •  Департамент телекомунікаційних систем
  •  Департамент альтернативних джерел енергії
    Атестовано компанію в якості постачальника на право закупки та поставки груп продукції подвійного та спеціального призначення.
    Розроблено пересувний програмно-технічний комплекс прикордонного контролю «Гарт-1/П» нового зразку на базі Fiat з використанням сучасного обладнання для здійснення паспортного контролю. Поставлено 16 одиниць для ДПСУ.
    Інтегровано в «bkc-КОРДОН» систему для самостійного проходження паспортного контролю – інноваційний термінал e-Gate для автоматичної ідентифікації осіб, виробництва компанії «Gemaltо», який був запущений в дослідну експлуатацію у складі комплексу «Гарт-1/П» в терміналі D аеропорту «Бориспіль».
    Розроблено та впроваджено мобільну гідрохімічну лабораторію для БУВР, яка забезпечує оперативне реагування на факти аварійного забруднення та проведення періодичних спостережень за хімічним складом ґрунтових та поверхневих вод.
    Автоматизовано 5 гідрологічних постів у Чернівецькій області.
    Впроваджено автоматичну систему контролю стану споруд (АСК ГТС) «Титан» на  Середньодніпровській ГЕС та Каскадному центрі безпеки.
    Розроблено лінійку обладнання власного виробництва для системи гідрометеорологічного моніторингу: рівнемір, опадомір та кабельна переправа. Обладнання вперше було впроваджене на 24 гідрометеорологічних постах для БУВР.
    Виконано поставку переносного ультразвукового профілометру для потреб гідрометеорологічного центру в Україні, який запезпечує отримання високоточних даних вимірювань параметрів стоку води.
    Здійснено вперше в Україні інтеграцію периметральної системи виявлення вторгнення Fibersonics Inc. (США) на основі сенсорного волоконно-оптичного кабелю та мультисенсорної оптичної системи подвійного призначення для охорони державного кордону.

2016

    Ресертифіковано систему менеджменту у відповідності до вимог ISO 9001:2015.
    Створено та впроваджено систему «Електронний талон» для забезпечення контролю потоків АТЗ в автомобільних пунктах пропуску.
    Модернізовано центр обробки даних Державної прикордонної служби України:
    поставлено новітнє потужне серверне обладнання та спеціальне програмне забезпечення для обробки біометричних даних як складових центральної підсистеми інформаційно-телекомунікаційної системи прикордонного контролю “Гарт-1”.
    Розроблено модульну аналітичну систему прогнозування та оцінки ризиків повені «BKC-FloodMonitoring». Система впроваджена на р. Прут та Сірет  для Басейнового управління водних ресурсів річок Прут та Сірет.
    Виконано комплекс робіт з облаштування свердловин та пунктів реєстрації сейсмічних коливань на майданчику Хмельницької АЕС.
    Передано в експлуатацію ПАТ «Укргідроенерго» стаціонарні системи моніторингу просторових зміщень споруд на Канівській, Дністровській, Дніпровській та Дніпродзержинській ГЕС.
    Встановлено систему оповіщення населення у випадку виникнення надзвичайної ситуації в 7 населених пунктах Чернівецької та Івано-Франківської областей.
    Введено в експлуатацію систему 24 гідрометеорологічні пости в Чернівецькій на Івано-Франківській областях.
    Розроблено та впроваджено автономні вежі спостереження для охорони державного кордону України, які стали унікальним рішенням як для України, так і для світової практики.
    Виконано поставку та монтаж телекомунікаційного обладнання для центру обробки даних (ЦОД) Google.
    Модернізовано центральну опорну телекомунікаційну мережу, системи інтелектуального відеоспостереження та системи контролю доступу для Адміністрації Державної прикордонної служби України.
    Розпочато розробку і виробництво  геотермального теплового насосу Senso 1.03/1.04/1.05/1.06 для забезпечення теплом житлових приміщень.

Сертифікати, ліцензії, дозволи

Сертифікат ISO 9001:2015 «Проектування, будівництво, технічний супровід інформаційних систем моніторингу і безпеки, спеціальних мереж і систем, систем опалення, електрозабезпечення та вуличного освітлення, в тому числі на основі альтернативних джерел енергії. Надання послуг в сфері інженерних вишукувань. Надання послуг і виконання робіт у сфері термомодернізації. Реалізація теплових насосів»

Дозвіл на провадження діяльності, пов’язаної з державною таємницею (категорія режиму секретності – третя)

Дозвіл на виконання робіт підвищеної небезпеки відповідно до переліку

Дозвіл на виконання робіт підвищеної небезпеки відповідно до переліку

Ліцензія «Господарська діяльність з будівництва об’єктів, що за класом, наслідків (відповідальності) належать до об’єктів з середніми та значними наслідками»

Додаток до ліцензії «Господарська діяльність з будівництва об’єктів, що за класом, наслідків (відповідальності) належать до об’єктів з середніми та значними наслідками»

Ліцензія «Надання послуг і виконання робіт протипожежного призначення відповідно до переліку»

Свідоцтво про визнання «На виконання робіт відповідно до додатку» (сторінка 1)

Свідоцтво про визнання «На виконання робіт відповідно до додатку» (сторінка 2)

Свідоцтво про атестацію «Атестація в якості постачальника на право закупки та поставки груп продукції подвійного та спеціального призначення відповідно до переліку»