fbpx

Асоціація «Українське Об’єднання Проектних Організацій»

Асоціація “Українське Об’єднання Проектних Організацій” добровільним об’єднанням проектних і науково-проектних організацій України, які об’єднались з метою вирішення питань проектної справи і сприяння покращенню діяльності кожної організації у складі Асоціації. У складі Асоціації організації повністю зберігають свою господарську, фінансову та юридичну самостійність. Асоціація заснована в грудні 2005 р., її засновником виступила Академія будівництва України.

Метою діяльності Асоціації є консолідація інтелектуального та науково-технічного потенціалу проектних і науково-проектних організацій України та спрямування його на забезпечення відповідності проектної справи вимогам світових стандартів, сприяння розвитку, підвищення ефективності й якості діяльності кожної проектної і науково-проектної організації-члена Асоціації.

Основні напрямки діяльності Асоціації:

  • реалізація у проектуванні, проектно-пошукових роботах передового досвіду через виставки, семінари, конференції, публікації за участю членів Асоціації;
  • ініціювання удосконалення та розробки нормативних документів, законодавчих актів, спрямованих на покращення проектної справи в Україні;
  • удосконалення цінової політики, приведення у відповідність цін на проектування до ринкових цін з урахуванням світового досвіду.
  • Інформаційне забезпечення організацій Асоціації

Науково-дослідні, проектні, вишукувальні організації Асоціації “Українське Об’єднання Проектних Організацій” виконують наступні роботи по проектуванню:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *