fbpx

Nateks

НАТЕКС розробляє і виробляє широкий спектр обладнання для мереж телефонного зв’язку і передачі даних. НАТЕКС – провідний виробник і постачальник сучасного обладнання зв’язку. Система менеджменту якості фірми відповідає вимогам ДСТУ ISO 9001-2011 в галузі зв’язку. НАТЕКС здійснює поставки через мережу партнерів в більш ніж 20 країнах ближнього і далекого зарубіжжя. НАТЕКС має багатий досвід розробки та виробництва професійної апаратури для телефонії і передачі даних і прагне пропонувати споживачам найкращі рішення в кожному із сегментів ринку.

НАТЕКС приділяє особливу увагу розвитку дослідницьких робіт та забезпечення високого науково-технічного рівня нових розробок. Компанія тісно співпрацює з провідними галузевими НДІ. Багато рекомендацій Центру лежать в основі інноваційних рішень xDSL НАТЕКС.

НАТЕКС також розробляє рішення, в яких використовуються готові модулі або використовуються блоки інших фірм. У цих випадках НАТЕКС гарантує замовнику повну відповідність вимогам необхідних стандартів і умов застосування, забезпечує тестування, адаптацію інтерфейсів, сертифікацію. НАТЕКС несе перед користувачем повну відповідальність за якість обладнання.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *