fbpx

OK-NET

Сьогодні ПАТ «Одескабель» є найбільшим виробником кабельно-провідникової продукції в Україні та одним з найбільших у Східній Європі. Завдяки багаторічному досвіду роботи, проведення планомірної модернізації обладнання та постійному впровадженню інновацій, завод має все необхідне для проектування і виробництва найсучаснішої та технологічної продукції.

Одеський кабельний завод спеціалізується на виробництві волоконно-оптичних кабелів, LAN-кабелів, силових кабелів і проводів, кабелів зв’язку, спеціальних і нагрівальних кабелів. Завод пропонує найширший асортимент LAN-продукції під торговою маркою OK-net, що включає в себе також спектр компонентів СКС. Бренд OK-net добре відомий як вітчизняний флагман в даному виді продукції, а рішення на його основі повністю задовольняють високим вимогам клієнтів уже понад 15 років.

Можливе проектування та виготовлення будь-якої нестандартної конструкції кабелю за бажанням замовника.

Продукція дозволяє побудувати кабельну інфраструктуру будь-яких масштабів і складності: від дата-центрів і мереж підприємств до житлових будинків і офісів в максимальній відповідності до європейських та міжнародних стандартів. Підтвердженням Вашої впевненості у високій надійності й бездоганній якості продукції стане 25-річна гарантія на СКС OK-net.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *