fbpx

2002 – 2005

  Реорганізовано Департамент програмних систем в два підрозділи:

–          Департамент систем управління підприємством, що зосереджується на розвитку, впровадженні та технічній підтримці програмного продукту «Облік», призначеного для автоматизації бухгалтерського та управлінського обліку великих підприємств та корпорацій;

  –          Департамент систем контролю та безпеки, що зосереджується на розвитку, впровадженні та технічній підтримці програмного-технічного комплексу «bkc-Кордон», призначеного для автоматизації контролю в пунктах пропуску через державний кордон.
  Відокремлено Департамент телекомунікаційних систем з Департаменту систем передачі, спеціалізацією якого стає розробка та впровадження телекомунікаційних рішень для корпоративних клієнтів.
  Об’єднано Департамент інформаційних технологій  з Відділом корпоративних проектів у Департамент інформаційно-аналітичних систем, який розробляє та виводить на ринок систему електронного документообігу «МастерDOC» та програмний продукт для муніципальних колцентрів.
  Отримано статус  офiцiйного дистриб’ютора 10 провідних світових виробників IT продукції.
  Створено Департамент будівництва та зв’язку, спеціалізацією якого стало будівництво магістральних ліній зв’язку.
  Впроваджено власне мобільне рішення АРМ «Інспектор» на базі ноутбуку для  пришвидшення  процедури оформлення пасажирів у пунктах пропуску та мобільних нарядів.
  Розроблено дві моделі зчитувачів паспортних документів з MRZ зоною: BKC PR-01 для стаціонарного застосування та  BKC PR-02 для мобільного застосування.
  Створено мобільне рішення на базі кишенькового комп’ютера (АРМ «Інспектор-К») для паспортного контролю пасажирів в потягах.
  Розпочато розробку нового програмного продукту «е-Інспектор», для адаптації повносторінкових сканерів паспортів в системі паспортного контролю bkc-Кордон.
  Започатковано напрямок технологічного контролю головною розробкою стає автоматична система контролю стану споруд (АСК ГТС) «Титан».
  Розроблено лінійку обладнання власного виробництва для (АСК ГТС) «Титан»: локальний концентратор, мультиплексор та щілиномір, та вперше встановлено на Каховській ГЕС.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *