fbpx

2006 – 2007

  Компанія переїхала у власний офісний центр на 6 поверхів за адресою вул. Кирилівська, 69В.
  Здійснено атестацію вимірювальної електротехнічної лабораторії на базі компанії.
  Отримано статус офiцiйного дистриб’ютора бiльше 20 провідних світових виробників IT продукції та структурно відокремлено Департамент дистрибуції у самостiйну компанiю «БКС Дісті Центр», що протягом 6 наступних рокiв входить до 10 найкращих IT дистриб’юторів України.
  Впроваджено новий мобільний АРМ «Інспектор-К» на базі кишенькового комп’ютера на всіх залізничних пунктах пропуску.
  Проведено модернізацію робочих місць в пунктах пропуску міжнародного значення, які вже працювали на новій платформі з СПЗ «е-Інспектор»,  що давало змогу аналізувати бланк паспортного документу та його захисних елементів.
  Розроблено та запущено у виробництво новий прилад – стаціонарний програмно-апаратний комплекс для паспортного контролю КОНДОР.
  Модернізовано мобільне рішення на базі портативного ноутбука – створено новий програмний продукт «е-Інспектор/П».
  Створено СПЗ «Universal WebCam» для системи відеоспостереження з метою забезпечення ефективного контролю та створення єдиного централізованого пульту керування.
  Розроблено систему автоматичного контролю транспортних потоків «Спрут» та розпочато оснащення системою пунктів пропуску та застав.
  Впроваджено автоматичну систему контролю стану споруд (АСК ГТС) «Титан» на Каховській ГЕС.
  Розроблено мобільний комплекс контролю автотранспортного потоку «Патруль-М», який встановлювався на автомобілі ДПСУ і забезпечував взаємодію з інформаційними системами «Гарт» під час контролю «зеленого кордону».
  Розроблено  систему «Спрут» для розпізнавання державних номерних знаків автотранспортних засобів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *