fbpx

2012 – 2013

  Модернізовано систему «bkc-КОРДОН»: розроблено нове програмне забезпечення “Програмний комплекс “Адміністратор Безпеки” для підвищення рівня безпеки при обробці інформації та розроблено та впроваджено систему  ПТР 90/180 для автоматичного підрахунку термінів перебування іноземців на території України.
  Розроблено новий мобільний пристрій К.BPT500 для зчитування і перевірки достовірності документів з метою ідентифікації осіб.
  Облаштовано та запущено систему паспортного контролю та відеоспостереження в новому терміналі «D» аеропорту «Бориспіль» та аеропорту «Київ» (Жуляни) в рамках проведення Чемпіонату Європи з футболу – «Євро-2012.
  Розпочато впровадження  на Канівській ГЕС автоматичної системи контролю просторових зміщень, що забезпечує безперервне спостереження за просторовими зміщеннями гребель, дамб, мостів, будинків та інших споруд.
  Розроблено автоматичну систему гідрометеорологічного моніторингу  та автоматизовано перші гідрологічні пости в Івано-Франківській та Тернопільській областях з метою автоматичного моніторингу гідрологічної та метеорологічної ситуації контрольованої території.
  Впроваджено автоматичну систему сейсмічного моніторингу  на майданчику Рівненської АЕС для автоматичного інструментального моніторингу сейсмічних коливань земної кори території контрольованих об’єктів.
  Запроектовано, а пізніше збудовано систему АСК ГСТ «Титан» на Шульбінській ГЕС та Усть-Каменогорській ГЕС Казахстану.
  Впроваджено комплексну інформаційно-аналітичну систему забезпечення  надання безоплатної правової допомоги Координаційного центру Міністерства юстиції України в 24 областях України, Києві, Сімферополі та Севастополі.
  Виконано монтажні на пусконалагоджувальні  роботи  системи цифрового відеоспостереження у відділеннях банку «ПроКредит Банк» по всій Україні.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *