fbpx

Офісні приміщення

Забезпечуємо комфортні умови праці

Офісні приміщення

БІЗНЕС ЦЕНТР

БЦ розташований по вул. Кирилівська 69-В, Подільський р-н, 15 хв.  ходи до м.  Тараса Шевченка.

Зручна транспортна розв’язка: до БЦ йдуть маршрутки 587 і 219, трамваї № 16, 11, 19, 12. Зупинка громадського транспорту знаходиться біля БЦ.

БЦ доступний цілодобово і знаходиться під охороною, встановлена ​​централізована система контролю доступу в будівлю. На поверхах в будівлі і на прилеглій території працює відеоспостереження.

У БЦ здаються в оренду офіси з сучасним ремонтом. БЦ оснащений центральною системою кондиціонування, припливно-витяжною вентиляцією, автономним опаленням, є пасажирські ліфти KLEEMAN, сертифіковане приміщення серверної, Інтернет (структурована кабельна система 6-ї категорії). Є можливість підключення телефонії від Датагруп та інтернету від 5 провайдерів: Golden Telecom, Датагруп, Mixnet, СКІФ, Триаком.

КОНФЕРЕНЦ-ЗАЛ

Конференц-зал (до 40 посадочних місць), оснащений всім необхідним (проектор, екран, фліп-чарт, wi-fi)

КІМНАТА ДЛЯ ПЕРЕМОВИН

Кімната для перемовин (на 6-8 посадочних місць)

Наші досягнення

300

відвідувань БЦ щодня

Близько 300 відвідувань БЦ щодня

90%

приміщень БЦ орендовані

90% приміщень БЦ в аренді

50

орендарів

50 орендарів

Наші послуги

Технічна підтримка

Забезпечення безперебійного функціонування загальних систем БЦ, параметрів інженерних мереж приміщення кваліфікованими працівниками.

Комунальні та експлуатаційні послуги

Опалення, електрозабезпечення, водозабезпечення, водовідведення, вивіз сміття; послуги по прибиранню орендованих  приміщень  та приміщень  загального користування, ремонт  внутрішніх  комунікацій.