fbpx

телекомунікаційні системи

Постачаємо широкий спектр активного та пасивного телекомунікаційного обладнання. Реалізуємо комплексні телекомунікаційні системи для відомчих та корпоративних замовників.

ТЕЛЕКОМУНІКАЦІЙНЕ ОБЛАДНАННЯ ТА КОМПЛЕКСНІ ТЕЛЕКОМУНІКАЦІЙНІ СИСТЕМИ

ПОВНИЙ КОМПЛЕКТ МАТЕРІАЛІВ ДЛЯ ПОБУДОВИ МІДНИХ ТА ОПТИЧНИХ МЕРЕЖ ПЕРЕДАЧІ ДАНИХ, СКС ТА ЦОДів

ПОСТАЧАННЯ ТЕЛЕКОМУНІКАЦІЙНОГО ТА МЕРЕЖЕВОГО ОБЛАДНАННЯ

ТЕЛЕКОМУНІКАЦІЙНІ РІШЕННЯ «ПІД КЛЮЧ» ДЛЯ ПІДПРИЄМСТВ ТА ОРГАНІЗАЦІЙ

Наш досвід

Один з лідерів українського ринку дистрибьюції матеріалів для побудови СКС та широкого спектру телекомунікаційного обладнання

Одними з перших зайнялися дистрибуцією обладнання СКС в Україні. З 1997 року стали першим дистриб’ютором в Україні СКС АМР Netconnect (зараз СоmmScope/Netconnect).

На сьогодні є офіційним постачальником в Украіні відомих виробників СКС: Commscope Netconnect, Molex, 3M Volition, Одескабель OK-net.

Неоднарозово відзначені профільним журналом «Сети и бизнес» по огляду ринку СКС в Україні, що підтверджує, що ми є одним з лідерів ринку дистрибуції СКС.

Мережа дилерів у регіонах України

Маємо дилерів з продажу СКС, які ми поставляємо в різних регіонах України, таких як: Львів, Харків, Одеса, Дніпро, Суми, Чернігів та ін.

Співпраця з більш ніж зі 100 компаніями, які реалізували більш ніж 1 000 проектів з побудови СКС

Більше 100 компаній пройшли навчання, та стали сертифікованими інсталяторами СКС, які вже реалізували більше 1000 проектів з побудові мідних, оптичних СКС, та побудови центрів обробки даних (ЦОД).

Системна гарантія 25 років на СКС які ми поставляємо

На всі СКС надається системна гарантія 25 років від виробника при виконані інсталяції сертифікованим партнером.

Наші проекти

ДП НАЕК “Енергоатом”

Реконструкція системи селекторного зв’язку ДП НАЕК “Енергоатом”

У рамках проекту:

  • виконано проектно-вишукувальні роботи;
  • виготовлено проектно-кошторисну документацію;
  • дійснено постачання комплексу мережевого (маршрутизатори, комутатори), телевізійного та аудіовізуального обладнання;
  • виконані монтажні та пусконалагоджувальні роботи по інтеграції поставленого обладнання в існуючу мережу селекторного зв’язку ДП НАЕК “Енергоатом” на 7 (семи) об’єктах Замовника.

Результатом виконання проекту стало суттєве підвищення надійності, функціональності та доступності сервісу з проведення нарад всіх підрозділів компанії-замовника.

Attachments

Total Attachments: 1

ДП Обслуговування повітряного руху України

Постачання телекомунікаційного та мережевого обладнання в Регіональні структурні підрозділи Украероруху та їх інтеграція в існуючу корпоративну мережу.Здійснено постачання комплексу телекомунікаційного та мережевого обладнання виробництва Cisco Systems, RAD Data Communication (мультисервісні мультиплексори, оптичні мультиплексори, маршрутизатори, комутатори), кросове обладнання та ін. Виконана інтеграція поставленого обладнання в існуючу мультисервісну транспортну мережу зв’язку та передачі даних Замовника. Модернізації зазнали телекомунікаційні системи на шести об’єктах Замовника, що значною мірою підвищило експлуатаційну надійність системи обміну інформацією і, відповідно, безпеку польотів над територією України.

ВП «Науково-технічний центр» ДП НАЕК «Енергоатом»

«Оснащення відео та аудіо обладнанням конференц-залу відділення науково-технічної підтримки».
У рамках проекту здійснено постачання обладнання та виконано монтажні та пусконалагоджувальні роботи з побудови комплексу систем аудіовізуального оснащення конференц-залу відділення науково-технічної підтримки.
Реалізовані підсистеми:
– якісного відображення презентаційних та навчальних матеріалів,
– аудіо конференц-система з можливістю вільного пересування учасників під час презентацій та диспутів;
– професійна акустична система з придушуванням зворотного зв’язку та можливістю підключення додаткових джерел звуку.
Це дозволило вивести проведення навчальних процесів та науково-технічних заходів з актуальних питань атомної енергетики України на якісно вищий рівень.

Наші послуги

Розробка індивідуальних рішень

Розробка комплексних телекомунікаційних рішень, які найбільш відповідають існуючим та перспективним потребам Замовника, з урахуванням існуючої інфраструктури та бюджету проекту.

Підбір обладнання

З урахуванням великого різноманіття виробників однотипного або майже однотипного телекомунікаційного обладнання, задача вибору його оптимального типу – є далеко нетривіальною. Великий досвід роботи нашого підрозділу у зазначеному напрямку дозволяє якісно виконувати це завдання.

Поставка обладнання

Якісно налагоджений процес логістики дозволяє максимально швидко на надійно здійснювати поставки обладнання, як при виконанні контрактів поставки, так і в цілях тестування та відпрацьовування комплексних рішень.

Технічна підтримка

Забезпечується глибоким знанням обладнання та рішень, що постачаються, а також надійним зв’язками з виробниками обладнання та їх службами підтримки та сервісного обслуговування.

Надання обладнання для тестування

У разі потреби у відпрацюванні конкретного технічного рішення та детальної перевірки його функціоналу здійснюється поставка необхідного обладнання як з локальних складів в Україні, так і від іноземних виробників на умовах тимчасового ввозу обладнання.

Наші партнери

Cambium Networks

Cambium Networks – розробник професійного бездротового обладнання операторського класу пропонує спектр продуктів для побудови радиомостов і мереж широкосмугового доступу в діапазонах частот 2,4 і 5 ГГц. На базі вироблених лінійок оператори зв’язку та корпоративні замовники можуть будувати гнучкі, стійкі до перешкод мережі БШПД, призначені для передачі даних, голосового і відео-трафіку.

Завдяки високим робочим характеристикам, надійній роботі, простоті експлуатації і помірної вартості обладнання завоювало довіру і заслужене визнання споживачів. Компанія Cambium за 10 років виробництва випустила 3,5 мільйона пристроїв, на базі яких розгорнуті мережі зв’язку в 150 країнах світу.

Cisco

Cisco – світовий лідер у галузі мережевих технологій, що змінюють способи людського спілкування, зв’язку і спільної роботи. Діяльність компанії зосереджена на п’яти основних технологічних напрямках:

  • маршрутизація, комутація та безпеку;
  • рішення для спільної роботи;
  • віртуалізація центрів обробки даних і хмарні обчислення;
  • відеотехнології;
  • архітектури для трансформації бізнесу.
  • Чистий обсяг продажів компанії в 2012 фінансовому році склав 46,1 млрд доларів CША.

Компанія була заснована в грудні 1984 р двома співробітниками Стенфордського університету. Штаб-квартири Cisco розташовані в містах Сан-Хосе (Каліфорнія), Амстердамі (Нідерланди) і Бангалорі (Індія), загальна чисельність співробітників складає 65 223 людей. Представництво Cisco в Україні було відкрите в 1998 р

Компанія пройшла аудит системи управління якістю (QMS – Quality Management System) на відповідність українському законодавству, що дозволило отримати серійні сертифікати відповідності системи УкрСЕПРО на ввезене обладнання Cisco.

Також компанія провела експертизу рішень Cisco на предмет технічного та криптографічного захисту інформації ДССЗЗІ і отримала понад 20 експертних висновків на свої продукти.

GT Line srl

Заснована в 1970 році в Болоньї, Італія, компанія GT LINE вже понад 45 років поставляє світові якісні продукти та рішення, що допомагають професіоналам у щоденній діяльності з відомими брендами.

Компанія широко визнана як провідний виробник інтелектуальних транспортних рішень, отриманих при важких інвестиціях в дослідження та розробки, а також з досягненням унікальних запатентованих рішень та виробничих процесів.

Завдяки своїм трьом головним виробничим об’єктам, стратегічно розташованим по всьому світу, GT LINE здатна вирішувати будь-які вимоги до транспортних рішень для професіоналів, від гуманітарних місій до нафтових установок, до ентузіастів з відкритим середовищем, які піднімаються на вершину гімалаїв.

GT LINE використовує висококваліфіковану робочу силу та роботизовані виробничі потужності відповідно до внутрішньої системи сертифікації ISO 9001 з постійним поштовхом для покращення як виробничих процесів, так і рішень, які щоденно постачаються клієнтам по всьому світу.

Nateks

НАТЕКС розробляє і виробляє широкий спектр обладнання для мереж телефонного зв’язку і передачі даних. НАТЕКС – провідний виробник і постачальник сучасного обладнання зв’язку. Система менеджменту якості фірми відповідає вимогам ДСТУ ISO 9001-2011 в галузі зв’язку. НАТЕКС здійснює поставки через мережу партнерів в більш ніж 20 країнах ближнього і далекого зарубіжжя. НАТЕКС має багатий досвід розробки та виробництва професійної апаратури для телефонії і передачі даних і прагне пропонувати споживачам найкращі рішення в кожному із сегментів ринку.

НАТЕКС приділяє особливу увагу розвитку дослідницьких робіт та забезпечення високого науково-технічного рівня нових розробок. Компанія тісно співпрацює з провідними галузевими НДІ. Багато рекомендацій Центру лежать в основі інноваційних рішень xDSL НАТЕКС.

НАТЕКС також розробляє рішення, в яких використовуються готові модулі або використовуються блоки інших фірм. У цих випадках НАТЕКС гарантує замовнику повну відповідність вимогам необхідних стандартів і умов застосування, забезпечує тестування, адаптацію інтерфейсів, сертифікацію. НАТЕКС несе перед користувачем повну відповідальність за якість обладнання.

ECI

ECI пропонує мережеві еластичні рішення для постачальників послуг, технологічних служб, центрів обробки даних і постачальників хмарних середовищ по всьому світу. Мережеві еластичні рішення від компанії ECI забезпечують відкриту і безпечну телекомунікаційний зв’язок з перспективними можливостями масштабування в майбутньому. Вони спроектовані з урахуванням вимог сьогоднішнього дня і в той же час володіють достатньою гнучкістю для розвитку дня завтрашнього відповідно до мінливими потребами.

RAD Data Communications

RAD Data Communications є провідним виробником обладнання доступу для передачі трафіку даних і телефонії. Рішення RAD Data Communications для передачі голосу і даних задовольняють вимогам постачальників послуг зв’язку, традиційних та альтернативних операторів, корпоративних користувачів.

Устаткування RAD Data Communications об’єднує під одним дахом широкий спектр технологій, включаючи ATM, IP / Ethernet, Frame Relay, TDMoIP, E1 / T1, E3 / T3, широкосмугову передачу даних, оптоволоконні технології, стиснення голосу, перетворення швидкостей, інтерфейсів і протоколів, маршрутизацію , спеціалізовані інтегральні схеми і інтегровані системи управління.

Асортимент пристроїв RAD Data Communications надзвичайно різноманітний і охоплює багато технологій одночасно. Нове обладнання та розробки RAD Data Communications відображають вимоги бізнесу і запити споживачів, і розроблені таким чином, щоб забезпечити збереження капіталовкладень замовників в існуючі пристрої та мережеві рішення.

Завод “Куб-Україна”

Завод КУБ-Україна розробляє та виготовляє передові продукти та рішення для інженерних систем в галузі телекомунікації та електротехніки. Розробка технологій, постановка виробів на виробництво, серійний випуск, у всьому цьому істотну допомогу надали фахівці з Європи. Завдяки якості та високим встановленим стандартам продукція заводу затребувана як на внутрішньому ринку України, так і за кордоном.

Одескабель/Оптичні системи

Компанія «Одескабель – Оптичні системи» ТОВ, об’єднала в собі необхідні виробничі ресурси на базі ВАТ «Одескабель», а так само досвід співробітників, які працюють багато років в кооперації з рядом західних провідних фірм у сфері сучасних волоконно – оптичних систем зв’язку.

«Одескабель-Оптичні системи» є офіційним партнером світового лідера у виробництві компонентів для телекомунікацій фірми “TYCO ELECTRONICS”, завдяки чому забезпечує високу технологічність виробленої продукції та конкурентоспроможні ціни. «Одескабель-Оптичні системи» пропонує комплексний підхід до проблем, що виникають перед будівництвом, або розвитком ліній зв’язку, грамотне обслуговування під час експлуатації. Таким чином, поставка лінійного обладнання, установка, прокладка, монтаж і обслуговування здійснюється «з одних рук».

OK-NET

Сьогодні ПАТ «Одескабель» є найбільшим виробником кабельно-провідникової продукції в Україні та одним з найбільших у Східній Європі. Завдяки багаторічному досвіду роботи, проведення планомірної модернізації обладнання та постійному впровадженню інновацій, завод має все необхідне для проектування і виробництва найсучаснішої та технологічної продукції.

Одеський кабельний завод спеціалізується на виробництві волоконно-оптичних кабелів, LAN-кабелів, силових кабелів і проводів, кабелів зв’язку, спеціальних і нагрівальних кабелів. Завод пропонує найширший асортимент LAN-продукції під торговою маркою OK-net, що включає в себе також спектр компонентів СКС. Бренд OK-net добре відомий як вітчизняний флагман в даному виді продукції, а рішення на його основі повністю задовольняють високим вимогам клієнтів уже понад 15 років.

Можливе проектування та виготовлення будь-якої нестандартної конструкції кабелю за бажанням замовника.

Продукція дозволяє побудувати кабельну інфраструктуру будь-яких масштабів і складності: від дата-центрів і мереж підприємств до житлових будинків і офісів в максимальній відповідності до європейських та міжнародних стандартів. Підтвердженням Вашої впевненості у високій надійності й бездоганній якості продукції стане 25-річна гарантія на СКС OK-net.

CommScope/Netconnect

Компанія CommScope, провідний світовий розробник і виробник устаткування для інфраструктури передачі даних, є лідером на ринку мідно-жильних і волоконно-оптичних структурованих кабельних систем (СКС) випускаючи продукцію під торговими марками NETCONNECT і SYSTIMAX.

У другій половині 2015 року компанія CommScope офіційно придбала телекомунікаційне, корпоративне та бездротове напрямки компанії TE Connectivity. В даний момент ADC, AMP NETCONNECT і KRONE, які входили раніше до підрозділу TE Connectivity Enterprise Networks, є частиною Commscope.

У 2017 р CommScope об’єднує кілька успадкованих продуктів під торговою маркою CommScope NETCONNECT. Перехід до CommScope NETCONNECT включає компоненти для СКС, які раніше випускалися в рамках торгових марок AMP NETCONNECT, ADC, TrueNet і Krone.

Компанія CommScope пропонує повний портфель рішень для мережевої інфраструктури, які дозволяють корпоративним клієнтам, незалежно від їх розміру, сфери діяльності і величини бюджету, що виділяється на інформаційні технології, користуватися наданими даними рішеннями технологічними можливостями і можливостями підвищення ефективності діяльності компаній. Родини продуктів SYSTIMAX®, NETCONNECT® і Uniprise® пропонують рішення для передачі голосу, даних і відеосигналів, а також інтелектуальні рішення, що вимагають безпрецедентної надійності, оптимальної енергоефективності та високої якості.

Molex

Компанія Molex Incorporated – світовий лідер з виробництва електронних, електричних і волоконно-оптичних компонентів, а також комплексних рішень в області СКС (підрозділ Molex PN). У числі партнерів компанії такі фірми як CISCO, Ford, Intel, Nokia, Phillips, Siemens, 3Com та інші. Компанія Molex заснована в 1938 році в США (штат Іллінойс). 49 заводів і фабрик компанії розташовані в 21 країнах світу, на них працює понад 13000 чоловік. У липні 1994 року корпорація Molex придбала компанію Mod-Tap з метою більш активної участі в розвитку та просуванні на ринок рішень для структурованих кабельних систем. Це злиття дало можливість компанії Molex розширити спектр своїх продуктів і пропонувати не тільки окремі компоненти виробництва Molex, а й комплексні рішення від Molex Premise Networks.

3M

Компанія ЗМ – багатопрофільна міжнародна корпорація, яка динамічно розвивається, має вікову історію і багаторічні традиції. Компанія виробляє тисячі унікальних продуктів і займає перші позиції в багатьох сферах виробництва: від матеріалів для охорони здоров’я до товарів для дому та офісу.

З 1976 року 3М входить в 30 компаній, які складають розрахункову базу індексу Доу Джонса (Dow Jones Industrial Average) – найстарішого і найбільш популярного індикатора американського фондового ринку.

Щорічно компанія інвестує в науково-дослідні та дослідно-конструкторські роботи більше ніж 1,4 млрд доларів, а фахівці винаходять більше 500 найменувань нових видів продукції – ефективних та економічно вигідних рішень для своїх клієнтів. Всього компанія 3М виробляє більше 55 тисяч найменувань товарів, які продаються майже в 200 країнах світу. На підприємствах компанії працює понад 89 тисяч осіб, серед яких понад 8 тисяч дослідників.