fbpx

24 July 2019

Аліменти, нові правила та покарання

bpt, погран служба, прикордона служба україни, прикордона служба, ДСПК,
  Тепер неплатників аліментів будуть обмежувати у праві виїзду за кордон.
  Тим, хто більше ніж 6 місяців не сплачує аліменти буде заборонено покидати країну. Щоправда є виключення, наприклад, щодо осіб, які виконують військові завдання в зоні АТО. При цьому несплата має бути не протягом 6 місяців, а саме сума платежів за 6 місяців. Тобто якщо людина потроху накопичувала свій борг, то коли сума перевалить за суму платежів за пів року – то можуть бути введені санкції на цю людину.
  Як же будуть відстежуватись заборгованість?
  Це буде робитись майже автоматично. Навіть необов’язкова заява стягувача аліментів. Через реєстр неплатників аліментів, прикордонна служба перевіряє людину, яка хоче перетнути кордон. Перевірка людей неплатників здійснюється за допомогою спеціальної системи, яку розробили спеціалісти Департаменту систем прикордонного контролю.
  Ця система вже працює на пунктах пропуску і допомагає прикордонникам виявляти неплатників. Так лише у Києві майже 6 000 чоловік, які не хотіли дбати про добробут власних дітей не змогли виїхати з України.
  Також нещодавно в пункті пропуску «Хутір Михайлівський» було затримано боржника, який намагався проїхати по підробленому паспорту. Проте, за допомогою BPT800 швидко було встановлено, що громадянин є в базі даних правоохоронців, як не платник, а також серед його речей був знайдений справжній паспорт.
  Ми нагадуємо, що підробка документів, так само як і несплата аліментів карається згідно законом.
  АТ «Банкомзв’язок» - робимо життя безпечнішим