fbpx

09 Квітня 2020

9 квітня в центрі Одеси обвалився будинок

    В центрі Одеси, на розі вулиці Канатної та провулку Нахімова обвалився будинок. На щастя, перехожі які були поблизу врятувалися, ніхто не загинув. Обвалений будинок – пам’ятка архітектури місцевого значення, який був збудований у 1893 році.
    Наразі на місці подій рятувальники ліквідують наслідки обвалу.
    Зараз встановлюються причини аварії. Тому що на всі будівлі впливає безліч зовнішніх факторів, що призводять до поступового зносу конструкцій. Лише постійний автоматичний моніторинг стану конструкцій зможе запобігти повторенню руйнацій.
    В цьому році спеціалісти АТ Банкомзв’язок встановили систему інструментального моніторингу стану споруд «Титан» в ЖК «Метрополіс», що на вулиці Заболотного в Києві. А до цього були розроблені проєкти систем інструментального моніторингу стану пам’яток архітектури в Національному заповіднику «Софія Київська» та на Хотинській Фортеці. Саме подібна система дозволяє мешканцям житлових будинків та відвідувачам історичних місць почуватись в безпеці. Система «Титан» виявляє початок руйнувань на ранній стадії. Це, в свою чергу, дозволяє провести ремонтні роботи до того, як це призведе до аварії.
    АТ «БАНКОМЗВ’ЯЗОК» - робимо життя безпечнішим!