fbpx

27 Листопада 2019

АТ «Банкомзв’язок» на Міжнародній виставці TRUSTECH

  З 26 по 28 листопада компанія «Банкомзв’язок» бере участь у Міжнародній виставці TRUSTECH, що присвячена інноваціям у сфері безпеки. Це щорічна виставка, яка проводиться вже понад 30 років і однією з найбільш масштабних подій у сфері інтелектуальних технологій безпеки, ідентифікації даних та платіжних інструментів. TRUSTECH є унікальним триденним заходом, на якому 8 000 відвідувачів з усього світу зустрічаються для налагодження зв'язків, розвитку і зміцнення бізнесу, а також для виявлення останніх технологічних рішень.
  Департамент систем прикордонного контролю АТ «Банкомзв’язок» наразі презентує новий біометричний термінал ВРТ власної розробки на стенді французької компанії-партнера – ELYCTIS. Протягом декількох років в наших мобільних терміналах використовуються компоненти ELYCTIS, адже вони зарекомендували себе як надійні та якісні рішення для портативних пристроїв у сфері ідентифікації.
  Новий мобільний термінал BPT можливий в декількох конфігураціях в залежності від потреб замовника. BPT сканує MRZ та RFID чіпи, а також додатково може бути встановлений Contact reader. Діагональ екрану також може бути різною – 8, 10, або 12 дюймів. Сканер відбитків пальців може бути розрахований на 1, 2 або 4 пальці за раз. До нього можна під’єднати Bluetooth клавіатуру та POS-термінал.
  Ергономічний дизайн, багатофункціональність та можливість модернізації пристрою дозволяють використовувати термінал у всіх сферах, де є необхідність ідентифікації:
  • банки;
  • готелі;
  • лікарні;
  • державні установи;
  • правоохоронні органи;
  • прикордонний контроль у пунктах пропуску.
  Спеціалісти нашої компанії готові розробити програмне забезпечення за запитом замовника. Саме тому ВРТ на виставці викликає неабиякий інтерес. У свою чергу, наші фахівці ознайомлюються з новітніми рішеннями у сфері ідентифікації та біометрії та готові втілювати нові ідеї для посилення безпеки нашої країни.
  АТ «Банкомзв’язок» – робимо життя безпечнішим!