fbpx

11 Березня 2019

АТ «Банкомзв’язок» пропонує фільтри конфіденційності для ваших екранів

  Як захистити інформацію на своєму екрані?
  Нещодавно ми опублікували новину про сучасні засоби зв’язку та автоматизації, де розповідали, в тому числі, про плівки захисту інформації на екрані. Після цього до нас було адресовано багато запитань на цю тему, тому ми розповімо про ці плівки детальніше.
  За статистикою середні втрати компаній від крадіжок інформації з екранів близько 4 мільйонів доларів. Й при цьому менше 20% людей використовують засоби захисту даних на екрані.
  Що ж тоді робити тим, хто хоче зберегти інформацію в своїй компанії в конфіденційності?
  Така плівка захищає вашу інформацію від підглядання та зберігає вашу інтелектуальну власність. Плівки захисту інформації (або ж як їх ще називають фільтр конфіденційності екрану) з інноваційною технологією 3М «black out». Завдяки фільтру, інформація під прямим кутом перегляду відображається якісно, а під кутом 30 градусів і більше – екран виглядає як затемнений і людина, яка знаходиться поруч, не зможе побачити те, що ви переглядаєте. Таким чином, фільтр виконує функції візуального захисту та дозволяє зберігати конфіденційність інформації яка відображується на екрані.
  Нанести саму плівку доволі легко – варто лише наклеїти, так само як і захисну плівку від подряпин. Є спеціальні плівки на різні екрани ноутбуків та моніторів.
  Або телефонуйте за телефоном +380(44) 492-38-26
  «Банкомзв’язок» - робимо життя безпечніше!