fbpx

13 Листопада 2018

Компанія «Банкомзв’язок» взяла участь у виставці сучасних засобів зв’язку та автоматизації

  8 листопада 2018 року компанія АТ «Банкомзв’язок» взяла участь у виставці сучасних засобів зв'язку та автоматизації, яка відбулась у Військовому інституті телекомунікацій та інформатизації імені Героїв Крут в рамках XІ науково-практичної конференції “Пріоритетні напрямки розвитку телекомунікаційних систем та мереж спеціального призначення. Застосування підрозділів, комплексів, засобів зв’язку та автоматизації в операції Об’єднаних сил”.
  Участь у заході взяли представники структурних підрозділів Міністерства оборони та Генерального штабу Збройних Сил України, військових вишів та інших військових формувань, науковці, дослідники, представники промисловості, фірм виробників сучасного телекомунікаційного обладнання.
  На виставці компанію представив Департамент телекомунікаційних систем як офіційний постачальник продукції компанії «3М». Разом з компанією-партнером були презентовані сучасні розробки у сфері телекомунікацій та радіозв’язку, серед яких: обладнання для мідних та оптичних кабельних мереж, комутаційні панелі, роз’єми, телекомунікаційні та електричні муфти, трасошукачі, маркери трас, та інші телекомунікаційні та електротехнічні вироби.
  Значну увагу було приділено волоконно-оптичним муфтам та механічним з'єднувачам волокон Fibrlok, а також оптичним NPC-коннекторам. Показані особливості робіт по з'єднанню оптичних волокон з використанням методів механічного з'єднання, а також продемонстровано військовим, як це виконується на практиці в польових умовах.
  Серед новинок був продемонстрований прибор для пошуку та маркування підземних комунікацій ЗМ™ Dynatel™. Трасо- Маркеро- пошукові прилади 3M™ Dynatel™ - це надійне високоточне обладнання, яке дозволяє швидко і ефективно виконувати трасопошук як кабелів зв'язку, так електричних, волоконно-оптичних та інших підземних трас, а також знаходити місця пошкоджень, маркування та програмування маркерів трас.
  Крім того були продемонстровані фільтри конфіденційності екрану з інноваційною технологією 3М «black out». Завдяки фільтру, інформація під прямим кутом перегляду відображається якісно, а під кутом 30 градусів і більше – екран виглядає як затемнений і людина, яка знаходиться поруч, не зможе побачити те, що ви переглядаєте. Таким чином фільтр виконує функції візуального захисту, та дозволяє зберігати конфіденційність інформації яка відображується на екрані.
  «Банкомзв’язок» – робимо життя безпечнішим.