fbpx

20 Квітня 2018

Фахівці компанії «Банкомзв’язок» відзначені нагородою на щорічній конференції, що організована журналом «Сети и Бизнес»

Конференція проходила в Торгово-промисловій палаті України та традиційно зібрала кращих виробників і дистриб'юторів українського ринку телекомунікацій, а також гостей з більшості сфер українського комерційного сектору та багатьох великих державних організацій.

За давньою традицією на конференції відзначаються кращі торгові марки СКС і допоміжного обладнання. Цього разу дипломи, серед інших, були вручені представникам Molex PN (1 місце в номінації «Проекти СКС, виконані на компонентах кат. 5е») і CommScope Netconnect (1 місце в номінації «Проекти СКС, виконані на компонентах кат. 6 і 6А »), офіційним дистрибутором яких є компанія «Банкомзв'язок».

В якості одного з найактивніших представників виробника, нагороду Molex PNза 1е місце в номінації «Проекти СКС, виконані на компонентах кат. 5е», отримав Директор відділу СКС Департаменту телекомунікаційних систем АТ "Банкомзв'язкок" Сергій Селівон.

Також в рамках конференції були представлені стенд компанії 3М і доповідь представника 3М в Україні Олександра Бучацького, який розповів про історію американського виробника та його досягнення на телекомунікаційному ринку. Доповідач представив MTP-рішення високої щільності від 3M, а також HD-системи на 144 порти в 1U з 24-портовими модулями.

Значну увагу було приділено в доповіді та на виставковому стенді механічним з'єднувачів волокон Fibrlok, оптичним механічним NPC-конекторам, а також компонентам для побудови систем Категорій 6 і 6А, включаючи дуже зручні інтерфейсні модулі RJ45 з 3-ма варіантами вводу та безінструментальним закладенням кабелю. Наведено позитивні результати тестування подібних з'єднань в жорстких температурних умовах (від 80˚С і вище), а також шляхом тривалого занурення з'єднувачів в воду (на 30 днів). Представлені особливості робіт із з'єднання волокон з використанням методів з механічним з'єднанням.

Також було відзначено, що на сьогодні офіційним постачальником рішень СКС 3M Volition в Україні є АТ «Банкомзв'язок».

Всі ці рішення вже доступні до замовлення в нашій компанії.

АТ «Банкомз’вязок» є офіційним в Україні постачальником структурованих кабельних систем Molex PN, 3M і CommScope Netconnect.