fbpx

29 Травня 2019

Інновації CommScope – для розвитку вашої мережі

Банкомзвязок, Банкомсвязь, дистрибутор, CommScope
  Нові технології, додатки, пристрої та стандарти - все це змушує мережі постійно розвиватися, і, як в процесі будь-якої еволюції, виживання залежить від гнучкості та продуктивності, без права на помилку.
  Ваша мережа занадто важлива, щоб довіряти її роботу неперевіреної кабельної системі. Адже збій в мережі може поставити під загрозу всю вашу роботу і нанести збитки в мільйони доларів!
Навантаження на мережі, CommScope, Банкомзвязок,
  Провідні організації та підприємства в усьому світі добре знають бренд CommScope. Саме АТ «Банкомзв'язок» є офіційним дистриб'ютором продукції CommScope в Україні.
  Компанія CommScope пропонує комплексні рішення для проектування, побудови та експлуатації кабельних інфраструктур, які охоплюють всі ділянки мережі: починаючи з підключення робочих місць, точок доступу Wi-Fi, IP-камер і інших пристроїв і закінчуючи СКС і високопродуктивним ядром ЦОДа.
  Основа цих рішень - високопродуктивні мідні та оптичні компоненти, а також система автоматизованого управління інфраструктурою, що надає зручні інтерфейси для моніторингу та управління мережею.
  Рішення CommScope - це:
  • високопродуктивні мідні та оптичні рішення;
  • високощільні комутаційні панелі;
  • претермінірованні кабельні продукти для ЦОД;
  • зручні інструменти для проектування і планування;
  • інтелектуальні засоби автоматичного управління;
  • гарантія, глобальний сервіс, підтримка і навчання.
Банкомзвязок, ЦОД, дистрибютор CommScope
  Фізичний рівень мережі повинен бути готовий не тільки до сьогоднішніх, а й до майбутніх вимогам. Термін експлуатації кабельної інфраструктури, як правило, значно більший, ніж у активного обладнання. Часто СКС «переживає» зміну двох-трьох поколінь мережевого обладнання, а іноді і зміну парадигми побудови мережі.
  У міру збільшення числа додатків, що використовують мережу, її надійність все більше впливає на функціонування виробничих і бізнес-процесів. Один сучасний сервер здатний підтримувати одночасну роботу десятків критичних додатків, десятки користувачів Wi-Fi можуть залежати від функціонування одного каналу підключення точки доступу і т.д.
  Навіть одна невелика проблема в роботі мережевої інфраструктури може серйозно вплинути на роботу компанії. І вплив це загрожує серйозними фінансовими втратами. Завдання ІТ - не допустити цього.
  Оскільки АТ «Банкомзв'язок» - офіційний дистрибутор CommScope в Україні, то придбати її продукцію ви можете у нас. Для перегляду Каталогу продукціїнатисніть на посилання.
  Інші каталоги можно продивитись тут:
  e-mail: telecom@bkc.com.ua
  тел.: +380(44)492-38-26