fbpx

10 Січня 2020

Як побороти бюрократію за допомогою мобільного додатку?

  Наше суспільство невпинно розвивається, а з ним — і бюрократія. Хоча здавалося б: науково-технічний прогрес, освоєння космосу, зміна людського уявлення про мистецтво та свою роль у ньому. Але чомусь і до сьогодні кожному з нас необхідно мати пакет як паперових, так і пластикових документів на всі випадки життя.
  Наприклад, якщо необхідно отримати платіжну картку, то в банк треба надати ІПН та оригінал паспорта. Аби придбати автомобіль — технічний паспорт та водійські права. А якщо раптом знадобиться віза для поїздки за кордон, треба довідка про несудимість, довідка про ваше місце проживання та закордонний паспорт.
  Звісно ж, що за такої кількості документів не дивно весь час перейматися та пильнувати їхню наявність. Адже якщо загубити один із них, то неодмінно розпочнеться складна й довга процедура відновлення. До того ж загубленими документами можуть скористатись зловмисники.
  Але щоби позбутись бюрократичної тяганини та полегшити життя громадянам, ми пропонуємо Mobile ID. Це захищений мобільний додаток, в якому зберігаються електронні версії ваших документів. Важливо, що під час перевірки додаток надає правоохоронним структурам або держслужбовцям винятково необхідні для цього дані.
  Mobile ID працює на усіх платформах: Android, iOS та Windows Phone.
  Додаток підтримує роботу в офлайн-режимі та не вимагає наявності Інтернет-з’єднання. Завдяки цьому, доступ до сервісу зберігається навіть без доступу до мережі.
  Mobile ID використовує багаторівневу функцію безпеки на основі PKI та інфраструктури відкритих ключів. При цьому користувач авторизується за PIN-кодом, відбитком пальця або за допомогою розпізнавання обличчя.
  Таким чином Україна перейде на новий рівень програми «Держава в смартфоні». Mobile ID уже використовується в прогресивних європейських країнах: Норвегії, Нідерландах, Бельгії — тепер наша черга.
  АТ «Банкомзв’язок» — робимо життя безпечнішим!