fbpx

27 Листопада 2014

Комп’ютери “в зелених погонах”

  "Банкомзв'язок" реалізує нові проектні рішення для обробки інформації про біометричні дані людини.
  Високотенологічна українська компанія "Банкомзв'язок" створює ефективні комплексні рішення з управління інформацією для корпоративних клієнтів. Одним з таких клієнтів багато років є Державна прикордонна служба України. Співпраця почалася в 1995 році, коли компанія приступила до розробки і розгортання програмно-технічних комплексів "Гарт-1/П", призначених для посилення і прискорення прикордонного контролю в стаціонарних пунктах пропуску та за їх межами. На даний момент 250 пунктів пропуску обладнані такими комплексами, що працюють в цілодобовому режимі в єдиному інформаційному просторі Держприкордонслужби України.
  З 2008 року АТ "Банкомзв'язок" реалізує нові проектні рішення, що базуються на сучасних технологіях, для забезпечення обробки інформації про біометричні дані людини.
  Останньою розробкою в цій області став мобільний комп'ютерний термінал ВРТ 500М, який його творці представили в листопаді цього року на престижній міжнародній виставці «Cartes 2014 (Безпечні комунікаційні технології)". Українська розробка гідно виглядала серед 450 експонентів з 149 країн світу. Про це свідчать високі оцінки фахівців в сфері контролю безпеки з США, Великобританії, Німеччини, Індії, Індонезії та інших країн.
  ВРТ 500М - це компактний пристрій, призначений для швидкого і ефективного автоматичного зчитування та перевірки достовірності документів для ідентфікаціі осіб при перетині державного кордону. Від своїх попередників розробка останнього покоління відрізняється значно збільшеною ємністю пам'яті й акумулятора, високою швидкістю обробки інформації і, безумовно, компактністю. Термінал, також, отримав ряд нових функцій: сканування відбитків пальців, фотофіксацію, бездротову мережу Wi-Fi, GPS, GSM-модуль.
  Новинка являє собою портативний комп'ютер, який об'єднує функції трьох типів пристроїв, що зчитують: зчитувача даних машинозчитуваної зони MRZ, зчитувача безконтактних ідентифікаційних мікросхем RFID і біометричного сканера відбитка пальця.
  Основне призначення нового мобільного терміналу - оптимізація і автоматизація паспортного контролю і фіксації біометричних даних осіб, які перетинають контрольно-пропускні пункти на державному кордоні. Однак його конфігурацію можна варіювати в значних межах. Іншими словами, це багатоцільовий пристрій з широким спектром застосування в таких областях, як енергетика, промисловість, медичні установи, банки, готелі, держустанови - всюди, де необхідна ідентифікація особи.
  Як вважає директор департаменту телекомунікаційних та спеціальних систем "Банкомзв'язку" Наталія Тарасенко, успішна участь в міжнародній виставці такого масштабу є для компанії знаменною подією, а також безперечним доказом конкурентоспроможності українських розробок, свідченням високого професіоналізму українських фахівців.
  Олександр Артеменко