fbpx

25 Травня 2018

Компанії «Банкомзв’язок» – 25 років!

  Історія компанії АТ «Банкомзв'язок» почалася 25 років тому. За чверть століття АТ «Банкомзв'язок» виросла з групи захоплених ідеєю однодумців у велику та успішну компанію, що працює в Україні і за її межами. Високий професіоналізм, відданість справі та орієнтованість на результат - основи нашої корпоративної культури, якої ми дотримуємося в роботі з клієнтами і партнерами.
  За роки своєї роботи АТ «Банкомзв'язок» стала одним з найбільших системних інтеграторів в Україні. Команда професіоналів, ряд унікальних власних розробок, а також партнерство зі світовими технологічними лідерами дозволяють нам якісно вирішувати завдання наших клієнтів будь-якої складності та в найкоротші терміни.
  Ми усвідомлюємо нашу відповідальність за технологічне майбутнє нашої країни та підвищення рівня життя кожного її жителя та продовжуємо наш шлях успіху та розвитку. Робимо життя безпечніше!
  «Тех достижений, что мы достигли, не было бы без наших сотрудников. Без их вовлеченности в достижение задач, которые мы ставили перед ними. Я хочу поблагодарить Вас всех, кто приложил свои усилия к достижению успехов БКС. Я хочу пожелать всем сотрудникам БКС не останавливаться на достигнутом. Быть лидерами изменений на рынке. Обеспечить лидерство БКС в следующие 25 лет. С юбилеем!!!»
  «Тих досягнень, що ми досягли, не було б без наших співробітників. Без їх залученності в досягнення завдань, які ми ставили перед ними. Я хочу подякувати Вам усім, хто доклав свої зусилля для досягнення успіхів БКС. Я хочу побажати всім співробітникам БКС не зупинятися на досягнутому. Бути лідерами змін на ринку. Забезпечити лідерство БКС в наступні 25 років. З ювілеєм!!!"
  Анатолій Юркевич, засновник компанії АТ «Банкомзв'язок»