fbpx

25 Червня 2018

Компанія АТ «Банкомзв’язок» стала дистриб’ютором СКС OK-NET (Одескабель)

ПАТ «Одескабель» повідомляє про старт продажів структурованої кабельної системи (СКС) OK-NET, а АТ «Банкомзв'язок» з 01.06.2018 являється дистриб'ютором СКС ОК-NET від ПАТ «Одескабель»!

Сьогодні ПАТ «Одескабель» є найбільшим виробником кабельно-провідникової продукції в Україні та одним з найбільших у Східній Європі. Завдяки багаторічному досвіду роботи, проведення планомірної модернізації обладнання та постійному впровадженню інновацій, завод має все необхідне для проектування і виробництва найсучаснішої та технологічної продукції.

Одеський кабельний завод спеціалізується на виробництві волоконно-оптичних кабелів, LAN-кабелів, силових кабелів і проводів, кабелів зв'язку, спеціальних і нагрівальних кабелів. Завод пропонує найширший асортимент LAN-продукції під торговою маркою OK-net, що включає в себе також спектр компонентів СКС. Бренд OK-net добре відомий як вітчизняний флагман в даному виді продукції, а рішення на його основі повністю задовольняють високим вимогам клієнтів уже понад 15 років.

Можливо проектування та виготовлення будь-якої нестандартної конструкції кабелю за бажанням замовника.

Продукція дозволяє побудувати кабельну інфраструктуру будь-яких масштабів і складності: від дата-центрів і мереж підприємств до житлових будинків і офісів в максимальній відповідності до європейських та міжнародних стандартів. Підтвердженням Вашої впевненості у високій надійності й бездоганній якості продукції стане 25-річна гарантія на СКС OK-net.

Вже доступні до замовлення всі компоненти СКС OK-NET:

  • Кабель
  • Модулі
  • Розетки
  • Пат-панелі
  • Патч-корди
  • Коннектори
  • Інструмент та ін.

Також інформуємо Вас про старт курсів навчання з СКС OK-NET. Компанії, що успішно завершили навчальні курси з СКС, отримають «Сертифікат Інсталятора СКС OK-NET», що дозволяє надавати 25 річну системну гарантію на СКС від ПАТ «Одескабель».

Сертифікованим інсталяторам також надаються додаткові дисконтні привілеї при закупівлі компонентів.

З питань навчання, сертифікації, реєстрації проектів, наявності та закупівлі компонентів СКС звертайтеся до Департаменту телекомунікацій / Відділ СКС: telecom@bkc.com.ua