fbpx

03 Липня 2017

Компанія «Банкомзв’язок» представляє комплексну систему безпеки для підприємств АПК на Міжнародній Виставці «АГРО-2017»

  Виставка «Агро-2017» - одна з найбільш масштабних агропромислових виставок України та Східної Європи, щорічно надає ефективну платформу для демонстрації останніх новацій та вдосконалень для всіх сфер агропромислового комплексу.
  В рамках виставки компанія «Банкомзв'язок» презентувала комплексну систему безпеки власної розробки.
  Сумарні збитки компаній АПК від крадіжок майна зі складів та врожаю з полів щорічно складають сотні мільйонів гривень. Комплексна система безпеки забезпечує своєчасне виявлення спроб несанкціонованого вторгнення та, за допомогою унікальних технічних рішень, здатна локалізувати порушення з точністю до 20 м на периметрі 50 км.
  Комплексна система безпеки складається з наступних підсистем:
  - Системи інтелектуального відеоспостереження периметра, території та споруд об'єкта
  - Системи безпеки периметра (технологія сенсорний кабель)
  - Системи контролю та управління доступу
  - Системи охоронної сигналізації:
 • охоронна сигналізація приміщень та споруд
 • охоронне освітлення периметра.
  На стенді компанії «Банкомзв'язок» була продемонстрована робота одного з елементів комплексної системи безпеки - відеокамери з інфрачервоною підсвіткою. Характеристики відеокамери та лазерне інфрачервоне підсвічування дозволяють вести цілодобове спостереження в автоматичному або ручному режимах. Завдяки функціоналу відеоаналітики практично повністю виключаються помилки «людського фактора».
  Комплексна система безпеки від компанії «Банкомзв'язок» - надійне та найкраще економічне рішення для організації безпеки об'єктів АПК. Рішення є гнучким і масштабованим, може бути адаптоване під будь-які вимоги замовника.
  «Банкомзв'язок» - ваш філігранний партнер!