fbpx

Компанія «Банкомзв’язок» стала дистриб’ютором обладнання для сонячних електростанцій AEG в Україні

Сьогодні в прибутковості сонячних електростанцій вже переконалися тисячі українців і кількість людей, які замислюються щодо їх придбання, щодня зростає.

Зазвичай пріоритетом під час вибору сонячних електростанцій є співвідношення ціни та якості основних складових: сонячних панелей та інверторів. Ці критерії безпосередньо впливають на вироблення електроенергії та довговічність станції, а значить і на дохід, отриманий її власником.

Прагнучи запропонувати нашим клієнтам якісне обладнання за доступною ціною, компанія «Банкомзв’язок» уклала дистриб’юторську угоду на поставку обладнання для сонячних електростанцій німецької компанії AEG.

У сфері альтернативних джерел енергії компанія AEG пропонує: монокристалічні та полікристалічні сонячні панелі на різну кількість елементів, однофазні та трифазні інвертори, а також унікальну систему моніторингу з веб-порталом для «розумного» контролю та управління сонячною електростанцією.

Веб-портал відображає та аналізує всі вхідні дані, завдяки чому з його допомогою можна не тільки повністю контролювати сонячну електростанцію в цілому, але й бачити продуктивність кожного окремого її модуля, де б ви не знаходилися. В разі виявлення несправності Ви отримаєте чіткі рекомендації про те, що необхідно виправити.

Офіційна дистрибуція обладнання для сонячних електростанцій AEG представлена в Україні вперше. Ми працюємо над тим, щоб кожен українець зміг придбати по-справжньому німецьку якість за доступною ціною.

«Сонячні панелі та інвертори AEG відрізняються високою якістю, надійністю та довговічністю. У той же час їх ціна співрозмірна з багатьма ринковими пропозиціями, що існують сьогодні.»

– Інна Романюк, директор Департаменту альтернативних джерел енергії АТ «Банкомзв’язок».

Компанія AEG – німецька компанія, заснована в 1887 році. Під брендом AEG об’єднані виробництва індустріального електроустаткування, електроінструментів, побутової техніки та електроніки, кліматичного та водогрійного обладнання, обладнання для контактного зварювання та ін. Зареєстрована торгова марка AEG використовується за ліцензією AB Electrolux.

АТ «Банкомзв’язок» – команда професіоналів з 25-річним досвідом розробки та реалізації високотехнологічних інтелектуальних рішень для задоволення актуальних потреб клієнтів в Україні та за її межами в забезпеченні технічної, технологічної та екологічної безпеки. Широкий спектр компетенцій, комплексний підхід і власні розробки дозволяють вирішувати завдання будь-якого рівня складності.