fbpx

01 Листопада 2019

Компанія “Банкомзв’язок” візьме участь у виставці “Енергетика в промисловості-2019”

  Наші партнери будуть вперше представлені в Україні. Головне спрямування діяльності компанії IDS – автоматизація та диспетчеризація в електроенергетиці. Компанія поставляє програмне забезпечення для диспетчеризації мереж будь-якого виду: вода, газ, електроенергія, теплофікація. Також IDS виробник контролерів телемеханіки, приладів релейного захисту з власним програмним забезпеченням і приладів для безпечної та економної експлуатації мереж усіх видів.
  Досвід роботи в області АСДУ компанії IDS вражає: більше 1000 клієнтів у всьому світі. За 45 років існування компанія IDS стала одним зі світових лідерів в області автоматизації та технологій телеуправління.
  Департамент систем технологічного моніторингу АТ «БАНКОМЗВ’ЯЗОК» відомий не тільки в Україні, але й за її межами, завдяки власним розробкам та  впровадженням сучасних технічних рішень інструментального контролю для забезпечення техногенної та екологічної безпеки.
  Гідроелектростанції, атомні електростанції, греблі, дамби, мости, тунелі, заводи та фабрики працюють ефективно та безпечно як для екології, так і для населення, завдячуючи впровадженню сучасних засобів технологічного моніторингу об’єктів. Серед них:
  • Власна розробка - АСК «ТИТАН» - контроль стану споруд. Виконує вимірювання фізичних параметрів, що впливають на стан об’єктів, а також сповіщення персоналу у випадку виявлення відхилень параметрів, які контролюються, від гранично можливих значень.
  • Контроль просторових зміщень. Безперервне спостереження за просторовими зміщеннями гребель, мостів, будівель та інших споруд. Сейсмометричний моніторинг (вібромоніторинг). Автоматичний моніторинг частоти та амплітуди власних коливань гребель, дамб, мостів та інших споруд, а також впливу на них сейсмічних коливань земної кори та інших природних і техногенних факторів.
  • Сейсмічний моніторинг. Автоматичний інструментальний моніторинг сейсмічних коливань земної кори території об’єктів, які контролюються.
  • Гідрометеорологічний моніторинг. Автоматичний моніторинг гідрологічного та метрологічного стану території, що контролюється.
  • Прогнозування та оцінка ризиків повені. Моніторинг гідрометеорологічної ситуації, прогнозування опадів, моделювання сценаріїв розвитку повені, оцінка ризиків для інфраструктури та населення.
  Мобільна гідрохімічна лабораторія. Оперативне реагування на факти аварійного забруднення та проведення періодичного спостереження за хімічним складом ґрунтових та поверхневих вод.
  Впевнені, що участь у виставці «Енергетика в промисловості – 2019» стане для нас та наших партнерів із Німеччини не тільки демонстрацією досягнень, але й конструктивним діалогом із замовниками, що готові задіяти розробки компаній у виробничому процесі.
  Чекаємо на всіх своїх потенційних клієнтів та партнерів з 5 по 7 листопада в МВЦ!