fbpx

12 Листопада 2019

Компанія «Банкомзв’язок» взяла участь у виставці «Енергетика в промисловості – 2019»

  Минулого тижня в Києві у Міжнародному виставковому центрі пройшла Міжнародна професійна виставка «Енергетика в промисловості – 2019», в якій взяла участь компанія АТ «Банкомзв'язок».
  Виставковий зал зібрав як українські, так і іноземні компанії з відомими інтернаціональними брендами. Формат виставки дав нагоду учасникам і гостям взяти участь в обговоренні сьогодення і майбутнього української енергетики, зустрітися з представниками галузевої інтелектуальної та інженерної еліти.
  Стенд компанії АТ «Банкомзв'язок» був представлений разом із німецькою компанією IDS.
  Гостям виставки були представлені зразки пристроїв для безпечної й економічної експлуатації мереж всіх видів. Особливу популярність здобула система моніторингу цілісності трубопроводів на основі сенсерного кабелю. А також електронні маркери, призначені для позначення і швидкого знаходження різної підземної інфраструктури, комплексні рішення з енергозаощадження, електрозабезпечення та систем опалення.
  Відвідувачі стенду цікавилися сучасними технічними рішеннями інструментального контролю для забезпечення техногенної та екологічної безпеки Департаменту систем технологічного моніторингу АТ «БАНКОМЗВ’ЯЗОК», ставили питання щодо технічних характеристик продукції, цінової політики.
  За три дні роботи Виставки «Енергетика в промисловості – 2019» були проведені ряд ділових зустрічей та переговорів з майбутніми партнерами.
  Дякуємо всім відвідувачам нашого стенду. Сподіваємося, що наші розробки і рішення були цікавими та корисними, а зустрічі стали важливим кроком до подальшої плідної співпраці.