fbpx

15 Листопада 2018

Компанія «Банкомзв’язок» взяла участь у міжнародній виставці Енергоефективність 2018

  З 6 по 8 листопада АТ «Банкомзв’язок» брала участь у міжнародній виставці «Енергоефективність. Відновлювана енергетика - 2018», яка відбулася у МВЦ в Києві.
  Теплові насоси SENSO є власною розробкою компанії «Банкомзв’язок». Сам геотермальний тепловий насос відбирає теплоту у ґрунту та передає його в систему опалення на більш високому рівні. При цьому, на відміну від повітряних теплових насосів їх продуктивність не залежить від температури за вікном, адже під землею, звідки береться енергія, температура завжди стала.
  Це дає змогу повністю відмовитись від опалення газом чи твердим паливом. Самі ж геотермальні теплові насоси під ключ встановлюються від 5 днів та опалюють площу від 60 м².
  А встановлення сонячних панелей під ключ викликали найбільший інтерес серед підприємців, які шукають новий бізнес та спосіб заробітку. Крім встановлення сонячних модулів спеціалісти АТ «Банкомзв’язок» допомогають з підключенням до «Зеленого тарифу». Також, оскільки компанія є ексклюзивним дистриб’ютором німецької компанії-виробника AEG, то гарантована якість та довгий строк служби (більш ніж 25 років) став ще одним вагомим аргументом.
  При цьому, на виставці обговорювались встановлення малої СЕС на багатоквартирний будинок, що б дало змогу мешканцям квартир отримувати власну електроенергію та заощаджувати на платіжках.
  Енергетична безпека та незалежність вже давно хвилює українців, а бажання жити в екологічно чистій країні все більше змушує звертати увагу на зелену енергетику. Саме тому за тепловими насосами та сонячними електростанціями – майбутнє.
  «Банкомзв’язок» – робимо життя безпечнішим.