fbpx

05 Грудня 2018

Компанія «Банкомзв’язок» взяла участь у міжнародній виставці TRUSTECH

  На минулому тижні компанія «Банкомзв’язок» взяла участь у міжнародній виставці TRUSTECH, присвяченій технологіям довіри. Це щорічна виставка, яка проводиться вже понад 30 років і є наймасштабнішою подією у сфері інтелектуальних технологій безпеки, ідентифікації та платіжних інструментів.
  На виставці були представлені компанії з усього світу: понад 400 експонентів виробників систем ідентифікації, безпеки, пластикових карток, принтерів та платіжних ситем.
  Департамент систем прикордонного контролю АТ «БАНКОМЗВ’ЯЗОК» презентував біометричний термінал ВРТ800 власної розробки на стенді нашого партнера - французької компанії ELYCTIS. Протягом декількох років в наших мобільних терміналах використовуються компоненти ELYCTIS, адже вони зарекомендували себе як надійні та якісні рішення для портативних пристроїв у сфері ідентифікації.
  Мобільний термінал ВРТ800 власної розробки спеціалістів компанії «БАНКОМЗВ’ЯЗОК» активно використовується при перевірці паспортних і біометричних даних в залізничних пунктах пропуску України. Зручний дизайн, багатофункціональність та можливість кастомізації пристрою дозволяють використовувати термінал у всіх сферах, де є необхідність перевірки паспортних даних, а спеціалісти нашої компанії готові розробити програмне забезпечення за стандартами будь-якої держави. Саме тому на виставці наш пристрій викликав інтерес у представників з різних країн.
  В свою чергу, наші спеціалісти ознайомились з інноваціями у сфері ідентифікації, біометрії та готові розробляти нові рішення для посилення безпекової складової нашої країни.
  АТ «БАНКОМЗВ’ЯЗОК» -робимо життя безпечнішим.