fbpx

22 Квітня 2020

Комплексні тепловізійні рішення і термографічні продукти для вимірювання температури

  Одним з основних симптомів вірусних захворювань є висока температура. Використання тепловізійних камер для безконтактного первинного вимірювання температури є не тільки швидким, але і найбільш безпечним методом виявлення будь-яких відхилень у стані здоров'я людини, які проявляються у вигляді жару.
  Термографічні рішення від АТ Банкомзв’язок використовують інтелектуальні алгоритми, які забезпечують високу точність вимірювання, а також дозволяють пристроям захоплювати в кадрі лише обличчя людей і не реагувати на нецільові теплі і гарячі предмети (гарячі напої, нагріті поверхні і т.д.). В лінійку рішень контролю температури тіла людини входять:
  Індивідуальний автоматизований контроль температури тіла людини з обмеженням доступу
  Це контролер, який можна легко підключити до будь-якої системи контролю та управління доступом (СКУД). При підключенні система буде автоматично сигналізувати про людей без масок та з підвищеною температурою.
  Якщо людина має температуру вище норми, то контролер просто не пропустить людину через турнікет/електронний замок. Навіть якщо в людини є картка яка дозволяє їй проходити СКУД в нормальному режимі.
  Індивідуальний автоматизований контроль температури тіла людини без обмеження доступу
  Це рамка, яка дозволяє максимально швидко індивідуально вимірювати температуру (до 60 чоловік/хвилину). Прохідна рамка буде сигналізувати коли в неї пройде людина з високою температурою.
   
   
  Автоматизований контроль температури тіла людини в потоці
  Тепловізійна камера відстежує людей з великою температурою в великих потоках. Система буде розпізнавати за допомогою інтелектуальної системи виявлення обличь людей та сканувати лише їх температуру. А не об’єктів, наприклад чашки кави у руці. Тож температурний скрінінг буде не лише автоматичним, а ще й точним.
  Подібні системи дозволяють вимірювати температуру в людей безконтактно та абсолютно без якихось дій з боку людини. Тож це мінімізує вірогідність переносу вірусу від потенційно хворого на пристрій, або на інших людей.
  Щоб детальніше ознайомитись з нашими термографічними рішеннями ви можете завантажити презентацію, або зателефонувати сюди: +380 (44) 496 00 96
  Бережіть себе та при перших ознаках хвороби, будь ласка, звертайтесь до лікаря. Бажаємо вам 36,5!
  АТ «БАНКОМЗВ’ЯЗОК» – робимо життя безпечнішим!