fbpx

21 Січня 2019

Наш мобільний термінал для паспортного та біометричного контролю К.ВРТ800 стає відомішим в світі

  Світові видання Find Biometrics та Biometric Update, присвячені біометричним розробкам, оцінили українську новинку – мобільний термінал K.BPT800 для паспортного та біометричного контролю, власної розробки АТ «Банкомзв’язок». K.ВРТ800 розроблений для ідентифікації та контролю осіб, які перетинають контрольно-пропускні пункти.
  Biometric Update:
  «Український кордон довгий, з складним рельєфом, і країна стикається з геополітичними викликами, які вимагають сильного прикордонного контролю. Прикордонна служба повинна швидко і точно ідентифікувати тисячі мандрівників щодня в аеропортах, річкових портах, морських портах, прикордонних переходах, залізничних станціях і пішохідних пунктах. Необхідно ідентифікувати не тільки відомих терористів і злочинців, але й часті перетини кордону, які можуть бути підозрілими.»
  Використання в терміналі К.ВРТ800 сканера відбитків пальців Sherlock FAP 45 від компанії Integrated Biometrics є однією з особливостей. Завдяки зручному розташуванню датчика прикордонник має можливість знімати відбитки пальців, не перевертаючи планшет, що захищає особисту інформацію від тих, хто у черзі.
  Використання біометричного терміналу K.BPT800 на кордоні дозволило:
 • скоротити час перевірки громадян на 40%
 • скоротити час зчитування та обробки інформації до 5 секунд
 • автоматично розпізнавати паспортні документи,
 • зчитувати та порівнювати дані машиночитаючої зони (MRZ), RFID-чіпа, відбитків пальців, безконтактних карт, візуальної зони паспортного документа
 • перевіряти дані за різними базами даних
  • Завдяки кастомізації інтерфейсу та сучасному сканеру відбитків пальців мобільний термінал K.ВРТ800 можна використовувати в будь-якій сфері, де потрібно швидко ідентифікувати людину, наприклад, в банках, медичних закладах, готелях, правоохоронних органах.
   Тож очікуємо на збільшення попиту на українські продукти в сфері біометричного контролю за кордоном. А зараз і далі продовжуємо працювати над покращенням функціоналу K.BPT800 та працюємо задля безпеки нашої країни.
   АТ «БАНКОМЗВ’ЯЗОК» - робимо життя безпечнішим.