fbpx

14 Грудня 2016

Нові ідеї від світового лідера інфраструктурних рішень

  23 листопада відбулася перша в Україні об'єднана партнерська конференція Commscope для компаній-інсталяторів СКС торгових марок AMP Netconnect і Systimax.
  Привітав гостей та відкрив конференцію Вольфганг Рігер, регіональний директор Сommscope в Східній Європі. Він сповістив про успішні результати об'єднання Systimax і AMP Netconnect в одному продуктовому портфелі, що зробило Сommscope світовим лідером інфраструктурних рішень передачі даних. Вольфганг поділився досвідом реалізації проектів, а також детально розповів про світові тенденції в інформаційній інфраструктурі: технологія харчування по мережі - Remote Powering (живлення від змінного струму на постійний, що вважається сьогодні більш ефективним) і зонування - Universal Connectivity Grid (створення для певної ділянки корисної площі точки консолідації для підключення різних пристроїв, що економічно вигідніше і робить мережу більш гнучкою).
  З пізнавальною доповіддю виступив Артем Юденко, голова представництва Commscope в Білорусі, Україні та Молдові (представництво розміщується в Мінську). Він поінформував учасників конференції про процедуру і правила сертифікації компаній. З усіма деталями можна ознайомитися на спеціальному порталі Partner Pro (http://www.commscope.com/Partners/partnerpro-Network/).
  Підсумки конференції підводив Ханс-Юрген Нітхаммер, фахівець з Commscope по архітектурі дата-центрів з німецького підрозділу компанії. Був зроблений акцент на те, що для перспектив розвитку центрів обробки даних дуже важливо стежити за новими технологіями і новими стандартами побудови дата-центрів.
  Після виступів конференція тривала в формі дискусії, де учасники мали можливість задати цікаві питання та отримати ґрунтовні відповіді.
  Як завжди, конференція була зустріччю старих знайомих, дружнім спілкуванням товаришів по роботі і по бізнесу.
  «Банкомзв'язок» - ваш філігранний партнер!