fbpx

17 Грудня 2019

Новий мобільний термінал К.ВРТ 1000

  АТ «Банкомзв'язок» реалізує нові проєктні рішення, які базуються на сучасних технологіях. Останньою розробкою став вдосконалений мобільний термінал К.ВРТ 1000. Ця модель призначена для швидкого й ефективного автоматичного зчитування та перевірки достовірності документів для належної ідентифікації осіб при перетині державного кордону.
  Новий мобільний термінал К.BPT 1000, на відміну від попередніх версій, можливий в декількох конфігураціях. К.BPT 1000 сканує MRZ та RFID чіпи, крім того, додатково може бути встановлений Contact reader. Діагональ екрану варіюється від 8, 10 до 12 дюймів. Сканер відбитків пальців може бути розрахований на 1, 2 або 4 пальці. При потребі пристрій під’єднується до Bluetooth клавіатури та POS-терміналу для здійснення платежу.
  Час на зчитування й обробку інформації до 5 секунд. Завдяки використанню терміналу К.BPT1 000 паспортний і біометричний контроль на будь-якому пункті пропуску займає не більше 20 секунд.
  Мобільний термінал K.BPT 1000 виконаний в протиударному, пило і вологонепроникному корпусі. Ступінь захисту корпусу - IP67, ступінь захисту сканера пальців - IP65.
  Характеристики планшета: процесор Intel, екран 8/10/12 дюймів, RAM DDR3L - 4 Gb, SSD – 128 Gb, Wi-Fi, Bluetooth BT4.0, GPS, USB, ОС Windows 10, живлення - 6300mAh.
  Новий мобільний термінал можна варіювати та застосовувати в прикордонному контролі, кредитно-фінансових установах, правоохоронних органах, готелях.
  Це дозволить автоматизувати та зробити комфортним процес ідентифікації людини як для державних так і комерційних установ.
  АТ «Банкомзв’язок» - робимо життя безпечнішим!