fbpx

11 Лютого 2019

Новий промисловий IoT шлюз з вбудованим функціоналом безпеки – SecFlow-1v

    RAD Data Communications запустила у виробництво промисловий IoT шлюз з вбудованим функціоналом безпеки - SecFlow-1v
АТ «Банкомзв’язок» є офіційним партнером компанії RAD Data Communications
    SecFlow-1v це надійний, мультисервісний та компактний промисловий шлюз IoT (IIoT) з функціоналом Edge Computing, призначений для підключення RTU, інтелектуальних пристроїв агрегації лічильників, базових станцій IoT або концентраторів, камер відеоспостереження, торгових точок, базових станцій WiFi і багато іншого через LTE, бездротові або оптоволоконні мережі – як загальнодоступні, так і корпоративні.
    На додаток, до виконання таких базових функцій як підключення пристроїв і конвертація протоколів, SecFlow-1v також надає відкрите середовище розробника для додавання нового програмного забезпечення, такого як брандмауер SCADA, програмований логічний контролер PLC, управління автоматизацією та інший програмний функціонал.
    SecFlow-1v представляє наступне покоління шлюзів IIoT. Він забезпечує безпечне налаштування без участі користувача і дозволяє декільком додаткам IIoT - як мережевим, так і не пов'язаним з мережею, працювати одночасно і незалежно на одному і тому ж обладнанні. Це важливе досягнення в скороченні кількості пристроїв в мережі і підвищенні безпеки та надійності.
    АТ «Банкомзв’язок» є офіційним партнером компанії RAD Data Communications.