fbpx

10 Серпня 2018

Пересувний комплекс спостереження – автономний пункт з ефективною зоною спостереження до 12 кілометрів!

Безпека є головним пріоритетом для будь-якої людини і будь-якої країни. У мирний або воєнний час наша оборонна міць повинна бути надійна, а армія - сильноа та добре технічно оснащена.

Власним внеском в непохитність українських кордонів стала ще одна наша розробка - Пересувний комплекс спостереження.

Пересувний комплекс призначений для тимчасового спостереження віддалених і великих територій й дозволяє на будь-якій місцевості за кілька хвилин розгорнути автономний пункт ефективної зоною спостереження до 12 кілометрів.

Пересувний комплекс спостереження призначений для автоматичного виявлення людей і техніки з метою забезпечення охорони віддаленої території або проведення розвідки. Комплекс забезпечує ефективне візуальне спостереження в радіусі до 12 км в складних метеорологічних умовах в режимі 24/7, має можливість передавати дані в центри віддаленого моніторингу та працювати тривалий час повністю автономно.

В якості шасі мобільного комплексу спостереження може бути використаний позашляховик або мікроавтобус.

Для здійснення візуального спостереження комплекс оснащується мультисенсорною оптичною системою в складі: тепловізійна камера, цифрова кольорова камера та лазерний далекомір. Додатково можливе встановлення радіолокаційного обладнання.

В комплексі передбачено два робочих місця операторів. При потребі комплекс може бути обладнаний портативним робочим місцем у вигляді захищеного ноутбука або планшетного ПК.

СКЛАД СИСТЕМИ:

  1. Мультисенсорна оптична система: тепловізійна камера, цифрова кольорова камера, лазерний далекомір.
  2. Автоматичний підйомний механізм.
  3. Приймач глобальної системи позиціонування (GPS) + електронний компас.
  4. Сервер відеоспостереження.
  5. Стаціонарне автоматизоване робоче місце оператора: захищений ПК зі спеціальним програмним забезпеченням, два монітори, клавіатура, джойстик, термінал зв’язку.
  6. Мобільне автоматизоване робоче місце оператора: захищений ноутбук або планшетний ПК зі спеціальним програмним забезпеченням, термінал зв’язку.
  7. Система бездротової передачі даних: обладнання супутникового доступу, обладнання широкосмугового бездротового доступу.
  8. Система автономного електроживлення: бензиновий електрогенератор. акумуляторні батареї
  9. Система кондиціонування та обігріву салону транспортного засобу.

Команда наших фахівців самовіддано працює над тим, щоб забезпечити безпеку саме там, де вона потрібна.

«Банкомзв’язок» - робимо життя безпечнішим!