fbpx

22 Серпня 2019

Плівки захисту інформації. Сторонні не побачать вашого екрану.

фільтри конфіденційності, захист інформації, плівка захисту інформації
  Як захистити інформацію і зберегти конфіденційні дані на екрані комп'ютера? Проблема захисту конфіденційної інформації від несанкціонованого доступу є на сьогодні, однією з найбільш злободенних.
  Найнадійніший спосіб, що дозволяє забезпечити безпеку інформації і одночасно має зручність доступу до неї, це плівки захисту інформації. В них використовується інноваційна технологія 3M «мікрожалюзі». Сторонні не побачать вміст вашого екрану, при цьому для вас зображення буде ясним і чітким. Передова технологія «мікрожалюзі» затемнює зображення для небажаних поглядів з боку - обмежує бічний огляд, але зберігає ясне і чітке зображення під прямим кутом.
  В асортименті 3M для зручності користувачів, представлені плівки захисту інформації для настільних моніторів, ноутбуків, планшетів і смартфонів. Доступно для більшості пристроїв, марок і розмірів екрану.
  АТ «Банкомзв'язок» - офіційний дистриб'ютор 3M, тому наші ціни рекомендовані безпосередньо виробником. Тож вам не доведеться оплачувати торгові націнки і посередницькі послуги.
  Також вам може бути цікаво:
  АТ «Банкомзв’язок» - робимо життя безпечнішим!