fbpx

10 Березня 2016

Робота на Українських кордонах покращується завдяки використанню зчитувачів Elyctis  компанією “Банкомзв’язок”

Зчитувач документів для мобільних пристроїв компанії“Банкомзв’язок”, який поєднує технологію та компоненти Elyctis, знайшов застосування в Державній прикордонній службі України для забезпечення стабільного контролю на українських кордонах.
  ПЕРТЮЇ, ФРАНЦІЯ та КИЇВ, УКРАЇНА, 9 березня 2016 – прикордонний контроль завжди вважався нелегким процесом та займав багато часу. Прикордонні службовці мають здійснювати контроль у швидкому темпі для забезпечення високих показників на кордоні, при цьому не забуваючи застосовувати державні стандарти безпеки. Для підвищення швидкості перевірки гостей на Українському кордоні Державна прикордонна служба України довго шукала рішення, яке б зробило роботу більш зручною та мобільною.
  АТ “Банкомзв’язок”, головне системно-технічне підприємство України, прийняло рішення покластися на технології Elyctis для розробки власного портативного терміналу для біометричної верифікації документів BPT500M. BPT500M дозволяє автоматизувати процес верифікації документів на кордонах: він зчитує МЗ (машинозчитувану зону) на електронних паспортах та документах, що посвідчують особу, знаходить відомості з чипу, такі як біографічні (ім’я, дата народження, національність та ін.) та біометричні, наприклад відбитки пальців, розпізнавання по райдужній оболонці ока та малюнку. BPT500M з’єднується з дистанційними базами даних через Wi-Fi, GSM, GPRS, 3G, а також через мережу Ethernet.
  В компанії “Банкомзв’язок” вважають, що ID Box One виробництва Elyctis забезпечує високі оптичні та електронні показники у зменшеному форматі, що є основною функцією для розробки мобільного терміналу. Можливість обробляти документ, що посвідчує особу, водночас з оптичної та електронної точки зору також зіграла важливу роль у рішенні компанії “Банкомзв’язок”  обрати технології Elyctis. А той факт, що зчитувач розроблений на системі Unix, полегшив інтеграцію для компанії “Банкомзв’язок”.
  Українська державна прикордонна служба використовує портативний термінал для біометричної верифікації документів BPT500M компанії “Банкомзв’язок” на контрольно-пропускних пунктах з метою перевірки подорожніх документів, таких як електронні паспорти та посвідчення особистості українських та закордонних громадян, коли вони перетинають кордони країни. Оскільки BPT500M портативний, службовці державної прикордонної служби мають змогу контролювати міжнародні потяги на борту, допомагати пасажирам під час очікування ліній та здійснювати контроль водіїв автомобілів та пасажирів на трасах. Як тільки термінал розпізнає документ, він зчитує його оптично, та завдяки машинозчитуваній інформації, знаходить дані, що зберігаються на чипі документу. Також зчитувач може підключитися до мережі та встановити особу відповідно до дистанційних баз даних державної прикордонної служби України.
  Олександр Грянка, директор відділу систем прикордонного контролю в компанії “Банкомзв’язок”, говорить: “Протягом розробки портативного терміналу для біометричної верифікації документів BPT500M ми протестували зчитувачі різних виробників. Однак перевагу ми надали Elyctis, оскільки в ньому збалансовано поєднуються усі необхідні якості. ID Box від Elyctis  – це найбільш компактний пристрій з найменшим використанням енергії. Він ідеально співпадає з нашим уявленням портативного терміналу.”
  Александре Джолі, директор Elyctis, додає “Використання наших зчитувачів компанією “Банкомзв’язок” краще за все демонструє їх різноманіття: Розробка Elyctis  може й не розпізнаватися мобільними пристроями компанії «Банкомзв’язок», але наші технології дають основу для ефективної інтеграції.”
  Про АТ “Банкомзв’язок”
  АТ “Банкомзв’язок” – це високотехнологічна компанія, що забезпечує корпоративних клієнтів ефективними рішеннями стосовно інтегрованих інформаційно-керівничих рішень. БKЗ починаючи з 1997 року є постачальником інноваційних технологій у сфері прикордонного контролю для Державної прикордонної служби України. Вони поєднували досягнення світових лідерів та свої власні рішення в єдину автоматизовану систему, щоб відповідати надновим стандартам безпеки усіх процесів прикордонного контролю на усіх 212 контрольно-пропускних пунктах України: верифікація документів (портативні термінали для біометричної верифікації документів, eGates, мобільні контрольно-пропускні пункти), біометрична ідентифікація (за відбитками пальців, за розпізнанням обличчя), транспортний контроль (розпізнання номерних знаків), виявлення втручання по периметру (IP камери, мульти-сенсорна система, ІЧ лазер, PTZ камери, підземні датчики), портативні термінали для біометричної верифікації документів та мобільні контрольно-пропускні пункти.
  Більше інформації на
  Контакти
  Іван Зайченко, Комерційний директор Департаменту систем прикордонного контролю, Телефон: +380(67) 550 2765
  Email: zaychenko@bkc.com.ua
 
  Про Elyctis
  Штаб-квартира розташована в Пертюї, Франція. Elyctis  спеціалізується на розробці технічного та програмного забезпечення для Захищених Ідентифікаційних документів (електронний паспорт, електронний документ, що посвідчує особу, електронне посвідчення водія, ...). Компанія, заснована в 2008 році, має багатий досвід в проектах, присвячених електронним ідентифікаційним документам, а також розробці технічного та програмного забезпечення.
  • Більше інформації на
  Контакти
  Александре Джолі, директор, +33 6 27 71 37 68
  press@elyctis.fr