fbpx

02 Серпня 2018

Швидкий та комфортний паспортний контроль з пристроєм «Кондор»

У червні 2017 року в Україні почав діяти довгоочікуваний безвізовий режим, який дозволив українцям, за наявності біометричного паспорту, в повній мірі відчути на собі всі блага технологічного прогресу. А чи задумувались Ви, чому країни почали переходити на використання біометричного паспорту?

Ідея про впровадження біометричних паспортів не нова, але своє офіційне оформлення вона отримала в Новоорлеанській угоді, прийнятій після терористичних актів в США 11 вересня 2001 року. Саме боротьба з тероризмом підштовхнула світову громадськість до створення всесвітньої електронної системи контролю.

З метою безпеки мешканців нашої країни Державна прикордонна служба України використовує для паспортного контролю пристрій «Кондор», розроблений спеціалістами Департаменту систем прикордонного контролю компанії «Банкомзв’язок». Ми розуміємо, що будь-який кордон - це невидима умовна лінія між державами, саме тому наша команда робить так, щоб для будь-якого законослухняного громадянина проходження кордону було таким же легким, як прогулянка по улюбленій вулиці, а для порушників- неможливим.

«Кондор» - це унікальний пристрій, який поєднує в собі сканер паспорту та вбудований сучасний комп’ютер з потужними характеристиками. Перетинаючи кордон, в пункті пропуску ваші документи обов’язково перевірять на справжність, раніше це була тривала процедура, а завдяки пристрою «Кондор» час перевірки становить 5-10 секунд, що значно пришвидшує проходження паспортного контролю і зменшує черги в пропускних пунктах. Зберігаючи секунди, ми вивільняємо дні і роки людського життя.

Біометричний паспорт в різних країнах має від декількох десятків до сотень елементів захисту, які «Кондор» перевіряє автоматично. Крім того, у випадку, якщо зловмисник вирішить скористатись чужим паспортом та замінить інформацію в паспорті, пристрій обов’язково покаже невідповідності, адже перевірки проводяться й в ультрафіолетовому та інфрачервоному світлі. Кожна перевірка паспортних даних за допомогою «Кондор» - це внесок АТ «Банкомзв’язок» у безпеку всієї України, у безпеку кожного громадянина.

«Банкомзв’язок» - робимо життя безпечнішим!