fbpx

28 Січня 2020

Система Перевірки Попередньої інформації

  В нашому шаленому ритмі життя, працівникам аеропорту і прикордонній службі, потрібно швидко і якісно контролювати пасажиропотік та ідентифікувати кожну людину, котра проходить процедуру реєстрації та паспортного контролю в аеропорту.
  В рамках одинадцятого засідання Керівного комітету проекту «Підтримка управління міграцією та притулком в Україні» (далі IMMIS), компанія АТ «Банкомзв’язок» презентувала програмний продукт — «Система перевірки попередньої інформації», скорочено СППІ.
  Директор Департаменту систем прикордонного контролю Олександр Грянка розповів про основні переваги використання СППІ представникам ЄС, МОМ, УВКБ ООН, ДМС, ДПСУ та МВС: «Система дає можливість своєчасно реагувати та вживати необхідних заходів стосовно осіб, у яких є обмеження у перетині кордону України».
  «Система Перевірки Попередньої Інформації», яка була розроблена компанією «Банкомзв’язок» — це рішення для повної автоматизації процесів обміну та обробки даних отриманих від авіаперевізників.
  Як це працює:
  • Попередня інформація від авіаперевізників передається існуючими каналами SITA до міжнародного аеропорту «Бориспіль».
  • Далі, в автоматичному режимі, ця інформація надходить до шлюзового серверу Державної прикордонної служби України, з використанням захищеного з’єднання.
  • Потім, отримані дані проходять до центральної підсистеми «Гарт-1», безпосередньо до СППІ, де, в свою чергу, відбуваються всі необхідні процедури перевірки інформації.
  Такий автоматизований процес дає змогу посадовій особі ДПСУ одразу працювати з отриманими даними і в онлайн режимі отримувати результати порівняння паспортного документа, який був пред’явлений з документом та який був наданий особою під час реєстрації.
  Таким чином, СППІ є повністю автоматизованим інструментом для отримання інформації про особу та її попередньої перевірки за всіма необхідними оперативними базами даних, з метою своєчасного виявлення та реагування на можливі загрози та підвищення загального рівня безпеки нашої Держави.
  Час і безпека — це речі, яких ніколи не буде забагато!
  АТ «БАНКОМЗВ’ЯЗОК» — робимо життя безпечнішим!