fbpx

17 Травня 2019

Термомодернізація медичних та навчальних закладів

геотермальний тепловий насос SENSO
  Зниження енергоспоживання, підвищення використання альтернативних джерел енергії, екологічна безпека, створення свідомого та енергоефективного суспільства – один із пріоритетних напрямків державної політики. Саме тому на сьогодні в Україні все більш актуальним постає питання термомодернізації, особливо, коли мова йде про навчальні та медичні заклади. Адже забезпечення теплом шкіл, дитячих садків, лікарень є досить важливою задачею для міської влади.
  Якщо говорити про учбові заклади, то більшість з них були побудовані за радянськими стандартами. А на той час питанням енергозбереження не дуже переймалися, адже опалення коштувало копійки, особливо для об’єктів бюджетної сфери. На сьогоднішній день необхідно підходити до питання енергозбереження системно, щоб зекономити кошти та тепло. А бажання українців жити в екологічно чистій та зеленій країні просто зобов’язують нас перейти на економію паливних ресурсів.
  Дуже важливо правильно обрати потрібний захід по енергозбереженню, враховуючи, що період окупності може бути від 4 до 10 років. А в техніко-економічному обґрунтуванні можна побачити наскільки комбінація тих чи інших заходів зможе дати не тільки тепло в приміщенні, а ще й реально зекономити кошти.
  Наприклад, на одному і тому ж об’єкті, при утепленні фасаду базальтовою ватою товщиною 15 сантиметрів, встановленні двокамерних енергозберігаючих вікон та теплового насоса, термін окупності буде менший на рік, ніж якщо зробити все те ж саме, але утеплити фасад на 20 сантиметрів. Проте, при утепленні на 10 сантиметрів, термін окупності буде вже на півтора року меншим.
  Варто пам’ятати, що найбільший ефект дають наступні заходи, виконані в комплексі:
  • утеплення стін, даху, перекриття та покрівлі;
  • заміна вікон та вхідних дверей;
  • модернізація або заміна системи опалення;
  • заміна індивідуального джерела теплозабезпечення на сучасне, особливо на таке, яке використовує енергію відновлюваних ресурсів, наприклад, на тепловий насос.
  В цілому, перейшовши на альтернативні джерела енергії можна платити до 60% менше за опалення в місяць.
  Домогтися скорочення витрат на опаленні до 30% та викидів забруднюючих речовин майже на 2 тони в рік вдалося в ДНЗ «Зернятко» Обухівського району. Нами було виконано один із етапів термомодернізація будівлі – модернізація системи опалення. Було обладнано котельню, встановлено геотермальні теплові насоси власного виробництва, облаштовано окремий вузол обліку електроенергії котельні, виконано гідравлічне налагодження системи.
  Отже, термомодернізація – це дієвий спосіб підвищите економію на опаленні та забезпечити комфортну температуру в приміщеннях. Головне – звернутись до кваліфікованих та досвідчених спеціалістів, які зможуть запропонувати та розробити найкраще рішення саме для вашого об’єкту.
  АТ «Банкомзв’язок» - команда професіоналів з 25-річним досвідом розробки та реалізації високотехнологічних інтелектуальних рішень для задоволення актуальних потреб клієнтів в Україні та за її межами в забезпеченні технічної, технологічної та екологічної безпеки.
  Геотермальний тепловий насос – рішення сучасне, а головне – економне. В порівнянні з газовим опаленням, тепловий насос Senso зменшить ваші платежі за опалення в 2,7 рази, порівняно з електричним опаленням – в 4 рази.
Для того щоб дізнатись детальніше переходьте на сайт Або телефонуйте за телефоном +38(067) 550-27-22