fbpx

30 Жовтня 2018

Участь у виставці «БЕЗПЕКА 2018»

  З 23 по 26 жовтня компанія «Банкомзв’язок» взяла участь у виставці «Безпека 2018». На стенді Департамент систем прикордонного контролю АТ "Банкомзв'язок" презентував біометричний мобільний термінал власної розробки для швидкого паспортного контролю.
  “В кінці 90-х прикордонникам для здійснення паспортного контролю доводилось використовувати паперові журнали. Згодом нашими спеціалістами була розроблена система з кількох серверів та робочих місць, куди інспектор мав змогу вносити дані та перевіряти по обліковим базам даних вже в автоматичному режимі,“ - прокоментував О.Грянка, директор департаменту систем прикордонного контролю АТ "Банкомзв'язок".
  З активним розвитком системи з’явилась необхідність здійснювати паспортний контроль в пунктах пропуску залізничного сполучення. Для вирішення цього завдання компанія "Банкомзв'язок" запропонувала рішення, щоб прикордонники могли швидше здійснювати паспортний контроль в потягах. Спочатку це були ноутбуки та кишенькові комп’ютери. Пізніше, коли об’єм інформації значно збільшився та постала необхідність проводити біометричний контроль, виникла потреба в модернізації обладнання.
  “Над терміналом ВРТ800 наша компанія працювала близько 5 років, - розповідає Олександр Грянка. - Ми тестували різні рішення виробників з ЄС та США, але існуючі пристрої не задовольняли всіх потреб Державної прикордонної служби України. Ми проаналізували всі вимоги і спробували створити власний пристрій з нуля. Спочатку це були прототипи та тестові зразки, які ми моделювали та навіть друкували на 3D-принтерах. Шляхом багатьох досліджень та завдяки постійному технологічному вдосконаленню, у 2017 році був презентований ВРТ800, який успішно пройшов випробування ДПСУ.“
  Біометричний термінал ВРТ800 - мобільне рішення для реєстрації та контролю осіб, які перетинають контрольно-пропускні пункти. Час зчитування та обробки інформації з терміналом ВРТ800 становить до 5 секунд, завдяки чому паспортний та біометричний контроль на будь-якому пункті пропуску зараз триває не більше 30 секунд. Пристрій забезпечує автоматичне розпізнавання паспортних документів, зчитування та порівняння даних машиночитаючої зони (MRZ), RFID-чіпа, відбитків пальців, безконтактних карт, візуальної зони паспортного документа та їх перевірки за базою даних. Він поєднав у собі сучасні технології світових виробників, серед яких оптичний сканер документів (Франція) та інноваційний сканер відбитків пальців з технологією Less (США), який якісно зчитує відбитки навіть з вологих та забруднених рук. Мобільний термінал оснащений потужною батареєю, якої вистачає на 8-12 годин роботи - тобто на оформлення кількох потягів. Крім того термінал захищений ударостійким та вологонепроникним корпусом.
  Мобільний термінал ВРТ800 власної розробки компанії "Банкомзв’язок" відповідає всім вимогам та забезпечує якісний та швидкий паспортний контроль, включаючи перевірку біометричних даних. Термінал можна використовувати на будь-якому пункті пропуску, процес оформлення займає не більше 20 секунд.
  Спеціалісти компанії "Банкомзв’язок" тримають руку на пульсі всіх інновацій і завжди готові запропонувати технологічно сучасне рішення.
  АТ "Банкомзв’язок" – робимо життя безпечнішим.