fbpx

21 Жовтня 2019

Участь у виставці «Зброя та Безпека 2019»

  З 8 по 12 жовтня у Києві компанія «Банкомзв’язок» взяла участь у міжнародній виставці «Зброя та Безпека». Щорічна виставка «Зброя та безпека» стала унікальним інструментом для проведення масштабного збройового форуму України, на якому визначається позиція країни на світовому ринку озброєнь, рівнем розвитку її науково технічної бази та оборонної промисловості.
  Чотири дні поспіль інтерес відвідувачі до стенду Мобільний тепловізійний комплекс TORSUS був на дуже високому рівні. Департамент Комплексних Систем Безпеки АТ «БАНКОМЗВ’ЯЗОК» презентував технічне забезпечення Мобільного тепловізійного комплексу (МТК).
  Технічне спостереження комплексу забезпечено мультисенсорною оптичною системою Senso Thermal Middle Range і включає камеру видимого спектру, тепловізійну камеру, а також систему периметричного відеоспостереження. Мультисенсорна оптична система обладнана підйомною телескопічною щоглою. Під час руху МТК щогла автоматично піднімає/опускає мультисенсорну оптичну систему.
  Для контролю обстановки навколо МТК, систему обладнано периметральним відеоспостереженням: чотири фіксовані відеокамери із інфрачервоною підсвіткою. В середині МТК присутні два робочих місця, вмонтований планшет, сервер для зберігання інформації і засоби зв'язку. Комплекс забезпечує умови довготривалого несення служби – є кімната відпочинку з ліжками і полками для речей, можливість готувати їжу в мікрохвильовці і електрочайнику. Завдяки кліматичній системі підтримується необхідний температурний режим, відповідно до сезону року у всіх відсіках. Рішення призначені для тривалої роботи автономного електрозабезпечення (понад 72 години). Саме тому, на виставці МТК TORSUS викликав інтерес у представників з різних країн Світу.
  В свою чергу, наші спеціалісти спілкувалися з конструкторами, замовниками та виробниками авіаційної, військової та спеціальної техніки, ознайомилися з перспективними проектами, обмінялися досвідом та пошуком нових партнерів.
  АТ «БАНКОМЗВ’ЯЗОК» -робимо життя безпечнішим.