fbpx

03 Січня 2020

В аеропорту Бориспіль неплатнику аліментів заборонили виїзд з країни

  У перший день нового року на паспортному контролі в аеропорту Бориспіль прикордонники затримали «аліментника», який планував сісти на літак до ОАЕ. Прикордонники одразу зафіксували порушення, адже суд заборонив цьому чоловікові залишати межі країни до погашення заборгованості з аліментів. Обурений порушник вимагав відшкодування дорогих квитків, погрожував прикордонникам, проявляв агресію. Але все ж замість сонячних Арабських Еміратів потрапив до поліційного відділка.
  Наразі вже складено протокол про адміністративне правопорушення за ст. 185-10 КУпАП, справу спрямовано до суду.
  При кожному перетині кордону здійснюється перевірка особи у системі прикордонного контролю «Гарт-1/П», в тому числі по реєстрах боржників. Цей інструмент та багато інших сервісів для прикордонного контролю були розроблені компанією «Банкомзв’язок» на замовлення Державної прикордонної служби України.
  Зазначимо, що в базах даних прикордонників на даний час знаходиться близько 120 тисяч осіб, яким виконавчими службами обмежено виїзд за межі України через несплату аліментів.
  Щоб перевірити себе в реєстрі боржників, можете перейти на відкритий сайт Міністерства юстиції України — https://erb.minjust.gov.ua/#/search-debtors
  Ми нагадуємо, що підробка документів, так само як і несплата аліментів, карається згідно з законом.
  АТ «Банкомзв’язок» — робимо життя безпечнішим!