fbpx

30 Серпня 2017

Відкриття сучасного ігрового майданчика

    23 серпня 2017 року відбулось урочисте відкриття сучасного ігрового комплекса, подарованого акціонерним товариством «Банкомзв’язок» вихованцям Удайцівського навчально-реабілітаційного центра, що на Чернігівщині.
    В урочистому відкритті комплекса, що було приурочене до Дня Прапора та Дня Незалежності України, приймали участь директор Департаменту систем технологічного моніторингу АТ «Банкомзв’язок» Микола Курган, який був ініціатором подарунка, та директор Удайцівського НРЦ Микола Калюжний і, звичайно ж, щаслива дітвора.
    Безсумнівно, поява такого  ігрового комплексу для дітей - важлива, неординарна подія. На майданчику панував  радісний  настрій, тут і там лунав сміх, діти  із задоволенням розбирали  солодкі гостинці, пили сок  з печивом і, звичайно ж, випробували всі гойдалки-каруселі. Все це викликало  у дітвори багато позитивних емоцій, їх обличчя  сяяли щирими посмішками. Та, найважливіше, що спортивно-ігровий майданчик сприятиме розвитку моторики, координації рухів та загальному фізичному оздоровленню діточок-вихованців навчально-реабілітаційного центру.
    У свою чергу діти подарували представникам АТ «Банкомзв’язок»  веселу виставу, багато посмішок, яскравий день та натхнення і надалі допомагати.
    «Банкомзв’язок» - ваш філігранний партнер!