fbpx

19 Лютого 2020

Визначено топ 10 ризиків наступного десятиліття

  Нещодавно в Давосі пройшов Всесвітній економічний форум. На ньому було визначено топ 10 ризиків наступного десятиліття.
  Половина з них – екологічні проблеми. Аномальна погода, невдачі в боротьбі зі зміною клімату, природні катастрофи, втрата біорізноманіття, рукотворні екологічні катастрофи – це хвилюватиме світ найближчі роки.
  Значні погодні зміни відчув на собі кожен українець. Центральна геофізична обсерваторія імені Срезневського повідомляє, що за останні майже 140 років 2019 став найгарячішим для України. Показовою є торішня зима: вперше температура повітря в Києві сягнула 15.2°C.
  Зміна клімату та безуспішна боротьба з нею матимуть серйозні наслідки. За дослідженням Amnesty International, через зміну клімату 400 тисяч людей можуть померти передчасно. До того ж до 2050 року рівень голоду та недоїдання у світі зросте на 20%.
  Не можна допускати підвищення температури понад 1.5°C. Якщо глобальна температура збільшиться більш ніж на 2°C, 1 мільярду населення не вистачить води.
  АТ Банкомзв’язок позитивно сприяє розв'язанню цієї проблеми, пропонуючи термомодернізацію, яка знижує рівень CO2 в атмосфері.
  Природні катастрофи стають все частішим явищем. У 2019 році у Венеції оголосили надзвичайний стан: рівень води досяг рекордного показника за пів століття. Через це було закрито безліч туристичних пам’яток, серед яких – центральна площа Святого Марка. На початку цього року через повені в Індонезії загинуло близько 53 осіб, а майже 175 тисяч людей змушені були залишити свої будинки.
  Біда дійшла і до України. Щороку рівень води у закарпатських річках підіймається по кілька разів. Управління ДСНС України оголосило гідрологічне штормове попередження у Закарпатській області. За прогнозами, на 4 лютого р. Боржава почала підтоплювати сільськогосподарські угіддя, а р. Латориця у районі Чопа вийде на заплаву.
  Щоб убезпечити країну від повені, компанія «Банкомзв’язок» розробила систему прогнозування та оцінки повені. Система стежить за гідрометеорологічною ситуацією, аналізує дані та, згідно з цією інформацією, прогнозує масштаби можливої повені, до того ж моделює сценарії розвитку повені.
  Також суттєво збільшилась кількість катастроф, створених людиною. Нагадуємо про небезпеку прориву дамби. У результаті прориву дамби 19 жовтня в Росії загинуло 15 осіб, а 13 зникли безвісти.
  Щоб не допустити цього, АТ «Банкомзв'язок» встановлює Автоматичну систему контролю стану споруд «Титан». Система вимірює та аналізує зміни природних та техногенних параметрів, які впливають на споруду. «Титан» аналізує напруження конструкції, тиск води на дамбу, наявність та кількість фільтраційної води, нахил елементів конструкцій, тиск на ґрунт та зміну температурних швів конструкцій. За майже 20-ть років існування «Титану», не відбулось жодної катастрофи.
  Бережіть себе та планету.
  АТ «Банкомзв’язок» – робимо життя безпечним!