fbpx

Новини

18 Грудня 2018

Англійська якість в рішеннях української компанії

Всі новини

18 Грудня 2018

Англійська якість в рішеннях української компанії

Враховуючи 25-річний досвід роботи компанії «Банкомзв’язок» в сфері інформаційних технологій, багато виконаних проектів у сфері технологічного моніторингу, результатом тісної співпраці з англійською компанією Güralp Systems Ltd стало надання нашій компанії статусу  ексклюзивного партнера.

07 Грудня 2018

Система моніторингу цілісності трубопроводів від АТ «Банкомзв’язок» та його партнера Fibersonics Inc

Для захисту трубопроводів різних типів Департамент комплексних систем безпеки АТ «Банкомзв’язок» разом зі своїм партнером – американською компанією Fibersonics Inc., пропонує рішення на основі розподіленого датчика вібрацій – Long Ranger™.

06 Грудня 2018

Системний інтегратор АТ «Банкомзв’язок» піднімає рівень технічного оснащення турніру

Компанія «Банкомзв’язок», постачальник рішень, які роблять життя безпечнішим, долучилася до організації Чемпіонату України з карате

05 Грудня 2018

Компанія «Банкомзв’язок» взяла участь у міжнародній виставці TRUSTECH

Департамент систем прикордонного контролю АТ «БАНКОМЗВ’ЯЗОК» презентував біометричний термінал ВРТ800 власної розробки на стенді нашого партнера – французької компанії ELYCTIS.

15 Листопада 2018

Компанія «Банкомзв’язок» взяла участь у міжнародній виставці Енергоефективність 2018

З 6 по 8 листопада АТ «Банкомзв’язок» брала участь у міжнародній виставці «Енергоефективність. Відновлювана енергетика – 2018», яка відбулася у МВЦ в Києві.

13 Листопада 2018

Компанія «Банкомзв’язок» взяла участь у виставці сучасних засобів зв’язку та автоматизації

Компанія АТ «Банкомзв’язок» презентувала сучасні розробки у сфері телекомунікацій та радіозв’язку на конференції “Пріоритетні напрямки розвитку телекомунікаційних систем та мереж спеціального призначення. Застосування підрозділів, комплексів, засобів зв’язку та автоматизації в операції Об’єднаних сил”.

12 Листопада 2018

Семінар “Інновації у сфері біометричного контролю для України”

Компанія «Банкомзв’язок» провела семінар “Інновації у сфері біометричного контролю для України” в рамках участі у виставці “Безпека 2018”.

30 Жовтня 2018

Участь у виставці «БЕЗПЕКА 2018»

З 23 по 26 жовтня компанія «Банкомзв’язок» взяла участь у виставці «Безпека 2018». На стенді Департамент систем прикордонного контролю АТ “Банкомзв’язок” презентував біометричний мобільний термінал власної розробки для швидкого паспортного контролю.

12 Жовтня 2018

Безкоштовний семінар «Інновації у сфері біометричного контролю для України» в рамках виставки «Безпека 2018»!

АТ «БАНКОМЗВ’ЯЗОК» запрошує Вас відвідати наш семінар «Інновації у сфері біометричного контролю для України» в рамках виставки «Безпека 2018»!

08 Жовтня 2018

МОБІЛЬНИЙ ПРОГРАМНО-ТЕХНІЧНИЙ КОМПЛЕКС ДЛЯ АВТОМАТИЗАЦІЇ ПРИКОРДОННОГО КОНТРОЛЮ

В ситуаціях, коли виникає необхідність проводити прикордонний контроль у віддалених, важкодоступних регіонах або поза межами пропускного пункту, рішенням з його організації є мобільний програмно-технічний комплекс для автоматизації прикордонного контролю.

03 Жовтня 2018

Презентація нашого досвіду впровадження системи фіксації біометричних даних іноземців

Представники АТ «Банкомзв’язок» долучились до участі в конференції, присвяченій системам громадської ідентифікації, яка проходила  18-20 вересня в м.  Шантійї, Франція.  

28 Вересня 2018

АТ «Банкомзв’язок» на нараді з розробки методики оцінки оперативної системи прогнозування повені

Представники Департаменту систем технологічного моніторингу АТ «Банкомзв’язок» взяли участь у нараді щодо визначення шляхів впровадження прогностичних метеорологічної та гідрологічної підсистем, розроблених для басейнів річок Прут та Сірет

14 Вересня 2018

Мобільна гідрохімічна лабораторія

Для  забезпечення оперативного реагування на факти аварійного забруднення або проведення періодичних спостережень за хімічним складом ґрунтових та поверхневих вод компанією «Банкомзв’язок» була розроблена мобільна гідрохімічна лабораторія  на базі автомобіля.

17 Серпня 2018

СПЗ «е-ІнспекторПро» – сучасний і надійний програмний продукт, що забезпечує автоматизацію всіх процедур прикордонного контролю

Прикордонний контроль – державний контроль, що здійснюється Державною прикордонною службою України та включає комплекс дій і систему заходів, спрямованих на встановлення законних підстав для перетинання державного кордону особами, транспортними засобами і переміщення через нього вантажів.
Прикордонний контроль

10 Серпня 2018

Пересувний комплекс спостереження – автономний пункт з ефективною зоною спостереження до 12 кілометрів!

Пересувний комплекс спостереження призначений для автоматичного виявлення людей і техніки з метою забезпечення охорони віддаленої території або проведення розвідки

02 Серпня 2018

Швидкий та комфортний паспортний контроль з пристроєм «Кондор»

У червні 2017 року в Україні почав діяти довгоочікуваний безвізовий режим, який дозволив українцям, за наявності біометричного паспорту, в повній мірі відчути на собі всі блага технологічного прогресу.

20 Липня 2018

Гідрометеорологічний моніторинг

Глобальна зміна клімату є однією з головних сучасних проблем людства. Україна також відчуває наслідки кліматичних змін: тільки за останні 20 років середньорічна температура зросла на 0,8°С, а середня температура січня та лютого – на 1-2°С.

05 Липня 2018

Автоматична система контролю стану споруд “ТИТАН”

Постійний моніторинг і аналіз стану будівель та споруд необхідний для їх тривалої та безпечної експлуатації. Протягом життєвого циклу об’єкти піддаються впливу ряду факторів природного та техногенного походження, що впливають на їх стан.

02 Липня 2018

Компанія «Банкомзв’язок» стала дистриб’ютором обладнання для сонячних електростанцій AEG в Україні

Прагнучи запропонувати нашим клієнтам якісне обладнання за доступною ціною, компанія «Банкомзв’язок» уклала дистриб’юторську угоду на поставку обладнання для сонячних електростанцій німецької компанії AEG.

25 Червня 2018

Компанія АТ «Банкомзв’язок» стала дистриб’ютором СКС OK-NET (Одескабель)

ПАТ «Одескабель» повідомляє про старт продажів структурованої кабельної системи (СКС) OK-NET, а АТ «Банкомзв’язок» з 01.06.2018 являється дистриб’ютором СКС ОК-NET від ПАТ «Одескабель»!

19 Червня 2018

Термінал BPT800 – надійний помічник прикордонного контролю

BPT800 – мобільне рішення для реєстрації та контролю осіб, які перетинають контрольно – пропускні пункти. Забезпечує якісну і швидку фіксацію біометричних даних.

25 Травня 2018

Компанії «Банкомзв’язок» – 25 років!

За чверть століття АТ «Банкомзв’язок» виросла з групи захоплених ідеєю однодумців у велику та успішну компанію, що працює в Україні і за її межами.

20 Квітня 2018

Фахівці компанії «Банкомзв’язок» відзначені нагородою на щорічній конференції, що організована журналом «Сети и Бизнес»

За давньою традицією на конференції відзначаються кращі торгові марки СКС і допоміжного обладнання. Цього разу дипломи, серед інших, були вручені представникам Molex PN (1 місце в номінації «Проекти СКС, виконані на компонентах кат. 5е») і CommScope Netconnect (1 місце в номінації «Проекти СКС, виконані на компонентах кат. 6 і 6А »), офіційним дистрибутором яких є компанія «Банкомзв’язок».

01 Березня 2018

Відбувся семінар з телекомунікаційних рішень для систем телемеханіки та АСУТП, а також інформаційної безпеки

22 лютого за участі провідних виробників телекомунікаційного обладнання RAD Data Communications, ECI Telecom та 3М відбувся семінар «Телекомунікаційні рішення для систем телемеханіки та АСУТП.  Інформаційна безпека»

13 Листопада 2017

Необхідність модернізації стратегічних об’єктів заради сейсмічної безпеки

«Сейсмічна активність: необхідність моніторингу та вплив на гідротехнічні  споруди України» представив фахівець компанії АТ «Банкомзв’язок» Олег Рубан.

09 Листопада 2017

Управління водними енергоресурсами як складова розвитку гідроенергетики

Шляхи розвитку гідроенергетики для збільшення можливостей регулювання потужності генерації в об’єднану енергосистему та потенціалу відновлювальної енергетики

30 Серпня 2017

Відкриття сучасного ігрового майданчика

Відкриття сучасного ігрового комплекса, подарованого АТ «Банкомзв’язок» вихованцям Удайцівського навчально-реабілітаційного центра, що на Чернігівщині

03 Липня 2017

Компанія «Банкомзв’язок» представляє комплексну систему безпеки для підприємств АПК на Міжнародній Виставці «АГРО-2017»

В рамках виставки “Агро-2017” компанія «Банкомзв’язок» презентувала комплексну систему безпеки власної розробки.

14 Грудня 2016

Нові ідеї від світового лідера інфраструктурних рішень

Перша в Україні об’єднана партнерська конференція Commscope для компаній-інсталяторів СКС торгових марок AMP Netconnect і Systimax

01 Грудня 2016

“Банкомзв’язок” бере участь в міжнародній виставці TRUSTECH (Канни, Франція).

На виставці представлені кращі інноваційні технології для бізнесу, а компанії з усього світу обмінюються професійним досвідом і презентують нові рішення в сфері ідентифікації та платежів.

10 Березня 2016

Робота на Українських кордонах покращується завдяки використанню зчитувачів Elyctis  компанією “Банкомзв’язок”

Українська державна прикордонна служба використовує портативний термінал для біометричної верифікації документів BPT500M компанії “Банкомзв’язок” на контрольно-пропускних пунктах з метою перевірки подорожніх документів, таких як електронні паспорти та посвідчення особистості українських та закордонних громадян, коли вони перетинають кордони країни.

01 Березня 2016

АТ “Банкомзв’язок” дарує форму збірній команді з волейболу Чернівецькій області

Компанія “Банкомзв’язок” продовжує естафету адресної благодійності. З 2015 року ми підтримуємо українських молодих спортсменів. Черговим благодійним кроком компанії стало співробітництво з титулованою збірної жіночої волейбольної командою Чернівецької області.

19 Січня 2016

Паспортний контроль європейського рівня

У аеропорту “Бориспіль” Держприкордонслужбою та представниками аеропорту “Бориспіль” була продемонстрована робота модернізованого комплексу автоматизації паспортного контролю з функціями біометричного контролю підсистеми «Гарт-1/ЕНІ»

07 Грудня 2015

АТ «Банкомзв’язок» передає 17 рівнемірів для монтажу на гідропостах в рамках комплексної системи загальнонаціонального прогнозування паводків на річках Прут та Сірет

07 Грудня 2015

АТ “Банкомзв’язок” – учасник конференції «Системи гарантованого електропостачання і автоматизації»

23 Листопада 2015

АТ «Банкомзв’язок» здійснить першу поставку обладнання для комплексної системи загальнонаціонального прогнозування паводків на річках Прут та Сірет

16 Листопада 2015

Участь в конференції «Підсумки реалізації інвестиційної програми 2009-2015 рр. на гідростанціях Казахстану»

11 Вересня 2015

Представники АТ «Банкомзв’язок» взяли участь у Форумі головних енергетиків підприємств Республіки Казахстан

16 Липня 2015

АТ «Банкомзв’язок» на благодійному аукціоні «Мистецтво, що рятує», який був організований Ощадбанком

20 Червня 2015

Компанія «Банкомзв’язок» взяла участь в Симпозіумі ICOLD2015

04 Червня 2015

Відстежуючи пульс планети

26 Січня 2015

Комплексна система прогнозування паводків європейського рівня в Україні

27 Листопада 2014

Комп’ютери “в зелених погонах”

“Банкомзв’язок” реалізує нові проектні рішення для обробки інформації про біометричні дані людини

09 Вересня 2014

Передача прикордонникам рухомого програмно-технічного комплексу автоматизації прикордонного контролю

09 Вересня 2014

Сучасне IT – обладнання української компанії для автоматичної перевірки паспортів та ідентифікації особи отримало високі оцінки на престижній міжнародній виставці в Парижі

10 Червня 2014

Компанія АТ «Банкомзв’язок» взяла участь в щорічних зборах ICOLD 2014

08 Квітня 2014

Реконструкція КВА Майнського гідровузла

07 Квітня 2014

АТ «Банкомзв’язок» – учасник 9-ої міжнародної конференції «СКС і відеоспостереження – інтелект і додатки»

02 Квітня 2014

АТ «Банкомзв’язок» профінансувала соціальне видання дитячих книг шрифтом Брайля

10 Березня 2014

Компанія «Банкомзв’язок» стала учасником Міжнародної виставки з безпеки KIPS 2014