fbpx

03 октября 2018

Презентація нашого досвіду впровадження системи фіксації біометричних даних іноземців

  Представники АТ «Банкомзв’язок» долучились до участі в конференції, присвяченій системам громадської ідентифікації, яка проходила  18-20 вересня в м.  Шантійї, Франція.
  Метою цієї щорічної події є створення платформи обміну знаннями та досвідом реалізації проектів громадської ідентифікації, інноваціями зі сфери біометричних технологій між експертами з усього світу.
  Заступник Директора АТ «Банкомзв’язок» Тарасенко Н.С. в рамках  конференції представила до уваги  презентацію на тему: «Роль системи фіксації біометричних даних іноземців та осіб без громадянства  в національній безпеці України», де йдеться мова  про біометричний проект, розроблений та впроваджений компанією «Банкомзв’язок» в 2017 році.
  • Передумовою створення  проекту стала загальна стратегія розвитку України в рамках євр
  • оінтеграції та лібералізації безвізового режиму, а також прийняте 10 липня 2017 року Радою національної безпеки і оборони України рішення про необхідність
  посилення контролю під час перетину кордону для громадян країн міграційного ризику.
  Враховуючи високий рівень важливості проекту та обмежений час на його розробку, команда АТ «Банкомзв’язок», маючи 20-річний досвід роботи у сфері автоматизації паспортного контролю, реалізувала проект в рекордно стислий термін – 3 місяці.
  В рамках реалізації проекту спеціалістами Департаменту систем прикордонного контролю АТ «Банкомзв’язок» було облаштовано 157 пунктів пропуску різних типів, понад 1500 робочих місць були обладнані сканерами відбитків пальців і спеціальним програмним забезпеченням. Для робочого місця інспектора була розроблена можливість сканувати відбитки п’яти пальців правої руки при кожному перетині громадян, які потрапляють під список країн міграційного ризику та перевіряти документи та відбитки пальців іноземців, зокрема за базами Інтерполу. Час перевірки громадян скоротився майже на 40%.
  Система фіксації біометричних даних іноземців та осіб без громадянства запрацювала 1 січня в пунктах пропуску на українському кордоні. Така перевірка є обов’язковою для 70 країн, які віднесено до категорії ризику.
  Станом на середину вересня 2018 року система обробки біометричних даних містить вже понад  500 000 громадян країн міграційного ризику. З початку року прикордонники припинили використання громадянами більше 4000 «проблемних» документів. Більшість з них, були недійсними, або належали особам, які перетинали кордон.
  Крім того, в рамках заходу, наші співробітники обговорили перспективи та можливості реалізації в Україні таких проектів, як LFIS (Live Face Identification System – система автоматичного розпізнавання обличчя людини, яка знаходиться в натовпі, в режимі реального часу), Criminal AFIS (Criminal Automated Fingerprint Identification System – система для обліку і перевірки біометричних даних правопорушників, яка може використовуватись органами, що входять до складу Міністерства внутрішніх справ України), а також  були розглянуті варіанти  впровадження системи контролю ABC E-gates (Automated Border Control) в аеропортах України з метою автоматизації та пришвидшення паспортного контролю. На даний момент така система працює в тестовому режимі в аеропорту «Бориспіль».
  Фахівці АТ «Банкомзв’язок» тримають руку на пульсі всіх інновацій у сфері паспортного та біометричного контролю та готові запропонувати і реалізувати рішення будь-якої складності. Наші проекти - це наш внесок у безпеку країни та кожного її громадянина.
  АТ «БАНКОМЗВ'ЯЗОК» - робимо життя безпечнішим!